Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális? Apa elhagyott 4...

Ez normális? Apa elhagyott 4 évesen, majd a testvérem által újra visszakerült az életembe 10évesen.

Figyelt kérdés
Azóta találkozgatunk meg ha vele vagyok boldog vagyok de amikor eszembe jutt hogy mit tett nagyon mérges leszek, hogy még bocsánatot sem kért. De ezt nem merem neki elmondani

2015. márc. 25. 22:13
 1/7 Gabi86 válasza:
100%
Szerintem beszéld meg vele a dolgot,hogy téged ez bánt,he szeret megérti(de biztos hogy szeret mert különben nem lépett volna be az életedbe)
2015. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy dühös vagy, szerintem is beszélned kéne vele erről. A múlton nem nagyon lehet változtatni, de ha meg tudsz neki bocsátani tiszta szívedből, az sokat segítene. Elsősorban nyilván nem téged akart elhagyni, gondolom nem jöttek ki a szüleid egymással.
2015. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

lehet,hogy muterod olyan szinten volt sárkány,hogy még erre a lépésre is képes volt a fater.

mondjuk az igaz,hogy attól még tarthatta volna veled a kapcsolatot.

és végülis jobb később,mint soha,de az oka ennek engem is aggasztana.

csak azért érdekes ez,mert én is hallottam egy viszonylag hasonló szitut.

ott annyi volt a fatert lesittelték,anyu addig bepasizott,fater kijött 4-5 év múlva és a gyereke teljesen ellene hangolva fogadta,hogy ő elhagyta,mert a leveleit nem adták oda a gyereknek nem tudta hol a fater.

az új kan volt az apu,anyu meg lekoccoltatta az igazit.

szóval jobb ha megkérdezed a valódi okát.

2015. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már voltam ezzel a dologgal pszihológusnál és azt mondta majd beszélni akar vele. Megadtam Apunak a pszihológus számát,szóval most Apun múlik ,hogy felhívja vagy nem.
2015. márc. 26. 06:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ne félj elmondani neki. Ha tényleg boldog vagy, amikor együtt vagytok, akkor valóban kötődtök egymáshoz, és meg fogja érteni, hogy mérges vagy/voltál rá. Ha elmondod neki, jobban fogod magad érezni utána.
2015. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Persze, hogy normális, hogy mérges vagy. És nem semmi, hogy esélyt adsz neki, én tuti elhajtottam volna a fenébe.

Nem lehet, hogy félsz attól, hogy mi van, ha újra lelép? Mert egy ilyen embernél, ez benne van a pakliban. Teljesen jogosan vagy mérges.

2015. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül nem hívta fel... az a baj ,hogy ő egy olyan ember ,aki mindent meg tesz azért ,hogy elkerüljön minden konfliktust
2015. nov. 26. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!