Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értik meg szüleim,...

Miért nem értik meg szüleim, hogy nem akarok és nem szeretek lányokkal beszélni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, de konkrétan félek lányokkal beszélgetni. Kiskoromban is a fiúkkal kisautóztam, meg azóta is fiú haverjaim vannak.

Folyamatosan azzal nyaggatnak, hogy miért nem beszélgetek a szobatársammal, meg hogy antiszociális vagyok, pedig minden nap dumálok sokat a fiú lakótársaimmal.

Most informatikai szakra járok, majdnem csak fiúkkal vagyok körülvéve, és tök jól érzem magam, de szakot fogok váltani, egy elég lányos szakra, és már előre látom, hogy piszkálni fognak, hogy miért nem mászkálok sehova a szaktársaimmal.

Meg folyamatosan erőltetik, hogy nyaralni jöjjön velünk az a lány, akiről kitalálták, hogy a legjobb barátnőm, csak mert általánosban meg középsuliban is osztálytársam volt, és kiderült hogy rokonom, és vele úgy elvagyok, de egyáltalán nincs kedvem 2 hétig összezárva lenni vele.

Miért nem lehet felfogni, hogy nem szeretek lányokkal lenni, és félek velük beszélni, és ha lányokkal vagyok egy társaságban, akkor csak csöndben ülök és nem merek megszólalni? Nekik miért lenne jobb, ha rosszul érezném magam?

21/L


2015. márc. 28. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz akkor szakot váltani? Miért pont lányos szakra mész akkor? Miért hagyod hogy a szüleid befolyásolják az életedet 21 éves létedre?
2015. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gublug ***** válasza:

A szüleid konzervatív szemléletűek.

Néhány embernek megvan a képessége, hogy képes úgy nemet mondani, hogy azt megértik.

Én halál nyugodtan úgy el tudom küldeni az embereket melegebb éghajlatra, hogy annyit mondok: Nem - és közben csak nézek rájuk. Valahogy mindenki megérti.

Néhány embernek nincs meg ez a képessége. Hiába mondják, hogy nem, senki sem érti. Valószínű esetleg már beskatulyáztak téged az "ó a kis hülye" kategóriába, vagy esetleg gyenge idegrendszerrel rendelkezel mely nem képes nagy hatással lenni környezetére.

De az is előfordulhat, hogy a szülők készülékében van a hiba. Gyanús.


Ne válts szakot. Magadnak felelj meg és ne másoknak. Ne aggódj, a jelenlegi kellemetlen helyzet el fog múlni! (mert minden elmúlik egyszer) Hamarosan idősebb leszel, hogy önálló életet kezdhess.


Tarts ki és ne hagyd magad, hogy hülyeségbe vonjanak bele. A szüleidet megkérdezted, hogy miért nem értik amit mondasz? Megkérdezted őket, hogy mit képzelnek magukról, hogy kitalálnak ezt azt rólad? Megkérdezted, hogy valószínű a saját elcseszett gyerekkorukat akarják rajtad bepótolni? Megkérdezted, hogy miért akarnak neked olyat amit Te nem akarsz - és az nem válasz HOGY ŐK JOBBAN TUDJÁK!

Örülnének neki, hogy szakot váltasz lányokkal találkozgatsz majd egy reggel a fürdőkádban találnak ereket felvágva?


Állj fel és csinálj rendet!

2015. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem lehet hogy a konzervatív szüleid azt hiszik, hogy homoszexuális vagy és ez nem tetszik nekik? Javíts ki, ha tévedek, illetve nem szeretnélek megbántani, de nekem egyből ez jött le.
2015. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3: Ha egy lány fiúkkal van, az homoszexualitás? Hogy mi??? :-o
2015. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, mert félnek, hogy beteg vagy. Valószínűleg igazuk is van.

Egy dolog, hogy kivel szeretsz beszélgetni, de az nem normális, hogy félsz a lányoktól. Fordulj orvoshoz.

2015. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A lányok mindig kicikiztek hogy nem a lányos dolgok érdekelnek, innentől még kevésbé érdekeltek, ördögi kör.

Egyébként első, azért, mert ugya a társaság rohadt jó a jelenlegi szakomon, maga a tanítás része borzalmas, és a másik ami tetszik, oda több csaj jár.

Miért hinnék hogy leszbi vagyok? :D Akkor nem pont hogy a fiúk nem érdekelnének? Egyébként is van pasim.

Nem befolyásolják az életem igazából, de fárasztó már, hogy mindig ez a téma, ahányszor beszélünk.

2015. márc. 28. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nagyjából semmi lányos dolog nem érdekel, de soha egy csaj se piszkált emiatt, amelyik esetleg megjegyzést tett, annak megmondtam, hová dughatja a véleményét és ennyi volt. Szintén elég "lányos" szakra jártam, az okj is olyan volt, de könnyedén el tudtam 1-2 emberrel beszélgetni. Ha te nem, hát nem. Inkább aza gáz, hogy 21 évesen még ilyenekkel nyaggatnak a szüleid.
2015. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gublug ***** válasza:
Na, mire jutottál kérdező?
2015. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!