Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha pár hónapja olyan mélyen...

Ha pár hónapja olyan mélyen voltam bizonyos dolgok miatt, hogy vagdostam magam, de annak most már vége, elmondjam anyukámnak, hogy mit csináltam, vagy inkább már ne bolygassuk?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha már nem csinálod ne mond el, csak kétségbe esne. De NE csináld többet! Ha valami bajod van, akkor menj anyukádhoz, ne utána.
2015. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tudtam akkor menni hozzá
2015. ápr. 3. 18:46
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha most már tényleg túl vagy a problémáidon, lezártad, akkor ne foglalkozz vele többet, ne is mondd el.
2015. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ok köszi. Remélem, még egyszer nem kerülök olyan helyzetbe
2015. ápr. 3. 18:52
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha tényleg túljutottál a problémán, ne mondd el, nagyon megijesztenéd vele. De legközelebb fordulj Édesanyádhoz a gondoddal, biztos segíteni fog. Én szülőként mindenben támogatom, segítem a gyermekemet, pedig sok dolgot nem mondd el, mégis tudom ha baj van. És ne vagdosd magad :)
2015. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Félek tőle, hogy ha elmondanám neki, ha esetleg legközelebb ilyen történik, kiírat az egyetemről és betesz a pszichiátriára.
2015. ápr. 3. 19:34
 7/19 anonim ***** válasza:
Őszintén, meg is értem Édesanyádat ... hidd el, a vagdosás nagyon félelmetes dolognak tűnik egy szülő szemében, én is pánikba esnék ... inkább beszélj vele a gondokról, nem gondolom hogy a vagdosás lenne a megoldás. Megkérdezhetem miért "jó" ez? Komolyan érdekel. Mit érzel olyankor? És a végén hogy érzed magad?
2015. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A végén kimerülten érzem magam, de az is jobb, mint a szorongás, ami előtte van. Azért csináltam, mert teljesen egyedül voltam, magamra hagyatva, az egyetem miatt el kellett másik városba költöznöm egyedül és nagyon egyedül éreztem magam úgy, hogy közben nagy volt rajtam nagyon a nyomás.
2015. ápr. 3. 19:51
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de még mindig nem értem. Nem érzel irdatlan fizikai fájdalmat emiatt? Tényleg nem bántásból kérdezem, de miért gondolod, ez az egyetlen ami levezeti a stresszt, hogy ettől jobb lesz?
2015. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De igen, pont a fizikai fájdalom a lényeg. Iszonyatosan fáj, amikor egy éles pengével vágom magam, de így a lelki fájdalomról elterelődik a figyelmem és jobb lesz.
2015. ápr. 3. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!