Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után lehet kihevern...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandy :) kérdése:

Mennyi idő után lehet kiheverni egy szakítást? És kiszeretni abból a bizonyos személyből?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalam 1 evig tartott kb.
2012. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak a 3 hét végén járok.. Egyenlőre élek.. Már ezt is nagy teljesítménynek érzem..
2012. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3 évig tartott:)) most vagyok ugy h elfelejtettem és lehet más:))
2012. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Sosem lehet kiheverni. A világ onnantól kezdve utálni fog téged. Legszívesebben kikarmolnád az emberek szemét. A világ GYŰLÖLETből áll, csak még fiatal vagy és erre úgyis rájössz. Mindenki GYŰLÖL mindenkit. Halál és fájdalom. GYŰLÖLET. GYŰLÖLET.GYŰLÖLET. GYŰLÖLET.GYŰLÖLET. GYŰLÖLET.GYŰLÖLET. GYŰLÖLET.GYŰLÖLET. GYŰLÖLET.GYŰLÖLET. GYŰLÖLET.GYŰLÖLET. GYŰLÖLET.
2012. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon sok mindentől függ.

Meddig tartott,mennyire szeretted,mennyire volt komoly,te mennyire vagy erős stb..mindenkinél más

2012. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ma hallottam azt,hogy amig tartott a kapcsolat annak az időnek a fele! Nekem 2éves kapcsolatomnak lett vége 2hónapja. Már csak 10hónapot kell végigszenvednem!
2012. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én 6 hónapnál járok :/
2012. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire élted bele magad a közös jövőbe,mennyi ideig voltatok együtt(mennyi ideje ismerted és mennyire!),mennyire voltál alapból stabil személyiség és a szakítás után van-e esély arra, hogy véletlenül vagy akár direkt is összetalálkozz vele újra meg újra.Ha mindennemű kapcsolat megszakad,akkor sokkal egyszerűbb elfelejteni.


Nekem volt már 4 év is,mire teljesen sikerült valakit kihevernem.Holott nevetségesen kevés ideig voltunk együtt.Csak hát az első szerelem volt részemről és gyenge voltam :D igazából álmodozás és remény volt nagyon sokáig bennem.


A másik dolog, hogy ha úgy érzed, hogy vannak még benned kédések,lezáratlannak gondolod a dolgot valamiért,akkor állati nehéz lesz felejteni! Na meg kérdés, hogy miért lett vége?! A megcsalás és egyéb csalódások csak hab a tortán. Valaki felfogja,elfogadja és könnyen elfelejti, ha nagyot rúgnak belé és ettől kinyílik a szeme, van akit ezek a dolgok felőrölnek,mert úgy érzi nem ezt érdemelte....

2012. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már egy éve szenvedek, és még mindig semmi.. :\
2012. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem az oszttársam :( Minden nap talizunk...ezért is nehéz annyira...
2012. szept. 23. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!