Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha pár hónapja olyan mélyen...

Ha pár hónapja olyan mélyen voltam bizonyos dolgok miatt, hogy vagdostam magam, de annak most már vége, elmondjam anyukámnak, hogy mit csináltam, vagy inkább már ne bolygassuk?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 18:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ez veszélyes, nem? Annyi lehetőség van az életben, hogy az ember a szorongást levezesse, miért egy ilyen drasztikus módszer kell ehhez?
2015. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mindegy, ezt nem lehet elmagyarázni annak, aki nem élte még át.
2015. ápr. 3. 20:05
 13/19 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, de ettől függetlenül nem gondolom, hogy így kellene feloldani a szorongást. Én csak szerettelek volna megérteni.
2015. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Értékelem, hogy szeretnéd megérteni a nézőpontom és időt szántál rá, de jobban nem lehet elmagyarázni :)
2015. ápr. 3. 20:15
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát jó ... de szerintem válassz más stresszoldást :)
2015. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ami elmúlt, elmúlt, nem érdemes fölpiszkálni. De ne csináld többet, ha mélyen vagy inkább hallgass zenét maximális hangerőn, sokat segít.
2015. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem az az érzésem, hogy ha valaki eljut odáig, hogy vagdossa magát, akkor nem olyan enyhe a probléma, hogy hopp, már el is múlt, túl vagy rajta... :( Szerintem a többi válaszoló túl lazán kezeli ezt.

Én nem vagdostam magam soha, nem voltam olyan állapothoz közel, ezért nem érthetem teljesen, de azt értem, hogy ezzel el tudtad kicsit terelni a figyelmedet.


Szerintem sem kell feltétlenül megijesztened anyukádat ezzel a konkrét infóval, hogy már idáig jutottál a stresszben, hogy megvágtad magad.

De ha jó viszonyban vagy vele, igenis jó lehet, ha szimplán elmondod neki, mennyire sok rajtad a terhelés, csak hogy kibeszéld magadból.

Vagy ha nem neki, másnak. (mivel azt írtad, félsz, hogy betesz a pszichiátriára, ebből arra következtetek, hogy nem biztos, hogy a legjobb alany a lelkisegélyhez. De attól függ, el lehet ezt mesélni nem annyira drasztikusan is, de azért tudjon már róla, ha a gyerekét bántja valami.)


A lényeg, hogy félek, hogy ez megint elő fog jönni nálad, és kárt teszel magadban. Írtad, nagyon egyedül érezted magad. Ha gondolod, írj nyugodtan privit, ha megint magad alatt vagy, és kell valakihez szólnod!

31/N

2015. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17.: nagyon kedves vagy, köszi :) Azt hiszem, most már kezdek kijönni ebből a dologból, változott a környezet is, hazakerültem, lett egy barátom, aki szeret, úgyhogy most már remélem, nem fog többet ez a dolog előjönni. Tudom, hogy nem tudnék komolyan ártani magamnak, a vagdosás sosem lett olyan komoly, hogy az életemet veszélyeztette volna.
2015. ápr. 4. 12:29
 19/19 anonim ***** válasza:
17-es vagyok megint. Rendben, akkor megnyugodtam :) De azért az ajánlatom áll, ha mégis magad alatt vagy, és valakivel beszélni szeretnél ;) De úgy legyen, hogy ne legyen rá szükséged! :)
2015. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!