Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 30 és 31 éves pár vagyunk. A...

30 és 31 éves pár vagyunk. A gond az, hogy mindkét oldalról elszámoltatnak. Megoldás?

Figyelt kérdés

Ha a párom (F) szüleihez megyünk,aznap kezdődik a 'mikor jöttök haza?' Pontos időt kell mondani. Minap 'késtünk',jött a telefon,hogy az idő az idő,be kellene tartani,mikor pedig visszaértünk hozzájuk,'hivatták' őt,hogy beszédük van vele,ha azt mondtuk,hogy kilencre hazaérünk,akkor elvárják,hogy háromnegyed kilenckor ott legyünk,mi meg fél tízre értünk be. Kulcsa van a páromnak,azzal nincs gond. Ezt már én is kikértem magamnak.

Fél éve közös életünk van. Az én szüleimhez már pontosan ezért nem megyünk ottalvósra,de így meg telefonban számoltatnának el. Ha leteszem,legközelebb megy a visítós sírás anyám részéről. De az ő anyja ugyanez. Most haza akartam menni a 'késős' cirkusz után,de a párom nem engedte,hogy szerinte nem komoly. Pedig az anyja azt is mondta,hogy akkor pakoljunk,mert ebben a házban szabályok vannak. Gyerek még nincs,mindketten dolgozunk. Normális ez,mi ez az egész?


2015. ápr. 10. 17:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ott laktok ? Meg ha igen, akkor sürgősen keressetek egy albérletet. Ha nem, akkor meg nem kell visszajárni aludni.
2015. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Már réges-régen felnőtt emberek vagytok, saját időbeosztással. Nem, egyáltalán nem normális!
2015. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kedveskéim, a gond az, hogy HAGYJÁTOK. Én biztos nem mennék ilyen ostoba emberekhez, rokon-nem rokon.
2015. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek a saját szülőket kell leállítani. Én azt csináltam, hogy amikor elkezdődött a műsor kozöltem: Bocs mennem kell (azonnal feláltam és távoztam, akár asztal mellől) nagyon gyorsan működött
2015. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Milyen messze laktok a szüleitektől?

P

2015. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%

Mennyi idősek vagytok, hogy hagyjátok ezt?

Nem tudtok külön költözni?

2015. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az anyja azt is mondta,hogy akkor pakoljunk,mert ebben a házban szabályok vannak. G


valszeg akkor anyukánál laknak

30 évesek vagytok! költözzetek már el!!!!

2015. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem normális, de ez van. Ha otthon laktok, akkor igenis be kell tartani anya szabályait, 30-40 évesen is. Megoldást te is tudod: el kell költözni. A saját kis zugodban meg lehetnek saját szabályaid, vagy lehetsz egészen szabályok nélkül, ahogy neked tetszik.
2015. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A gond az, hogy ti nem vagytok komplettek.... 31 évesen anyucinál, aki visít, ha fél 10re érsz haza??????????alig tudom elhinni, hogy ilyen létezik.
2015. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem tudnátok elköltözni? Ez tényleg nagyon gáz lenne még akkor is, ha 10 evvel fiatalabbak lennétek.

Ne hagyjátok magatokat, nem kell levágni a telefont, csak annyit mondani, hogy ne haragudjatok, de felnőtt emberek vagyunk, akkor jövünk haza amikor akarunk, azt csinálunk amit akarunk, és ehhez semmi közötök. Ha cirkusz van, ti akkor is maradhatok nyugodtak és költözzetek el. Ez így nem élet....

Örülök, hogy én 21 évesen elköltöttem a szüleiktől 150 km-re.

2015. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!