Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Olyan mint ha nem szeretnének...

Olyan mint ha nem szeretnének a szüleim. Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mielőtt lecsesznétek bármivel, hogy "menj pszichológushoz" vagy "menj a szüleidhez" beszéld meg velük csak le szeretném írni, hogy : PRÓBÁLTAM MIND A KETTŐT. A pszichológus elmondta a szokásos sablon dumáját, de konkrétan nem segített semmit a szüleimet pedig a munkán kívül semmi nem érdekli teljesen elhanyagolnak. Próbálok erősnek mutatkozni, de nagyon nehéz ezért is kérlek olvassátok el ezt a pár sort legyetek szívesek. Köszönöm! :) Először is 18 éves vagyok és ugye előttem az érettségi sose voltam éltanuló de mindig ott voltam az erős középmezőnyben. A jelentkezésemet a rendőrséghez adtam be és április 27-én lesz a felvételi. Körülbelül 2 hét. Készülök rá edzés terén is + a műveltségi téren is (történelem). De nagyon félek. A tanárok a szó szoros értelmében erőszakkal riogatnak ezzel az érettségivel kapcsolatban ami persze érhető hiszen nagyon sok múlik ezen. Igen és ezekre ugye rátetőzi a szóbeli majd és ha ne adj Isten olyan tételt húzok amit pont nem fogok tudni vagy csak úgy "nagyjából" az elég elszomorító lenne. És ha még sikerül is a felvételi a rendőrségnél kételkedek magamba, hogy meg fogom-e tudni állni a helyem. Egyébként van bennem egy bizonyítási vágy is, hogy meg kell csinálnom. A szüleim főiskolára erőltettek volna, de nem hagytam, mert amiket hallani, látni, élőbe és televízión keresztül, hogy 2-3 diplomával nem találnak munkát. Én külföldre szerettem volna egyébként menni egy okj-s képzés után de a szüleim nem támogattak. 15 évesen elkezdtem a bűvészkedést, de abban sem támogattak, bár azt mai napig csinálom. Tavaly voltam pár stand-upos fellépésen elég jó "viccmesélő" vagyok minden nagyképűség nélkül. De most ezeket mint félredobtam és a felvételire készülök, ám ugye ott az érettségi is és az elmúlt egy hónapba olyan SZÍVFÁJDALMAM, KILÁTÁSTALANSÁG ÉRZÉSEM van, hogy azt leírni se tudom. Könnyekkel küzdve írtam le ezeket a sorokat is. Nem tudom mi lesz velem...én próbálom pozitívan látni az életet,de egyre nehezebb.... Mit javasoltok/tanácsoltok? :)

2015. ápr. 12. 21:54
 1/2 anonim válasza:

csinálj egy hiányszakmát és menj külföldre.

Olyan ember ne menjen rendőrnek aki elgondolkozik az életen.

2015. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval. ne haragudj, de nem szabad, hogy ilyen emberből legyen rendőr. tapasztalatból mondom. semmi jó nem sülne ki belőle
2015. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!