Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként beleszólnál-e,...

Szülőként beleszólnál-e, illetve szerinted van-e joga a szülőnek beleszólni?

Figyelt kérdés
Egy nyári 1-1,5 hónapos hátizsákos utazásba, ahol nincs semmi sem konkrétan leszervezve csak az odaút (Spanyolország, Franciaország). Saját pénzből lenne fizetve, 21 évesen, 2-n mennénk, de egy külföldi levelezőtársammal, akit előtte sosem láttam (nyilván az utazás előtt találkoznánk). 1 éve élek a szülőktől külön, viszonylag gyakran meglátogatom őket, már jó a kapcsolatunk, de amíg otthon éltem, elég rövid "pórázon" tartottak, barátaim, normális életem tiniként nem volt, talán ezért is szeretnék belevágni egy ilyen útba. Nyáron amúgy nem dolgoznék, tehát emiatt még a munkát sem kellene megszakítanom. Most hagyjuk azt, hogy ez mennyire veszélyes, mert az utcán átmenni is az, de te szülőként beleszólnál-e?
2015. ápr. 15. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Törvényileg nincs joga, de szülőként bármikor megmondhatja a véleményét. Én remélem, hogy a lányom sose lesz olyan butuska, hogy egy vadidegennel vágjon neki a nagy semminek
2015. ápr. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem szólnék bele.
2015. ápr. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A találkozás nem egy fél órás beszélgetés lesz, 2 hétig Budapesten lesz dolga, akkor találkoznánk így is, úgy is minden nap.


Igen, szétnézek, mielőtt lelépek, de ha valaki 150-nem jön, úgyis mindegy. Láttam olyat, hogy még piros volt neki, de elindult, két kisfiú csak épphogy eltudott ugrani, vagy a lámpánál kivágódott a sorból, a zebrán egy idős néni elesett a nagy ijedségtől. Ilyen esetben úgysem tudsz mit tenni.


Mindenkinek köszönöm a választ, és mielőtt probléma lenne belőle, mert látom a %-okat, leszögezném, hogy én nem pontoztam senkit sehogy.

2015. ápr. 16. 18:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaj kedveskem, attól hogy két hétig napot találkozol valakivel, meg nem fogod meg ismerni.
2015. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!