Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minek kell mindenbe beleszólni?

Minek kell mindenbe beleszólni?

Figyelt kérdés

Komolyan már idegrohamot kapok az apámtól, egyszerűen mindenbe beleszól!

Beszélgetek anyámmal, húgommal vagy bárkivel, elkap egy fél mondatot, és beleszól valami óriási baromságot a másik szobából, aminek semmi köze ahhoz, amiről beszéltünk!

Csináltam az előbb valamit, elsőre nem sikerült, mondtam, hogy na jó, akkor mindegy. Erre nekem ront, hogy miért vagyok idegbeteg (ÉN? Teljesen normálisan mondtam, ő rontott rám idegbetegként), mi a fsz bajom van, stb.


Már nagyon elegem van belőle, mit csináljak??


2013. dec. 23. 18:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Esküszöm előtte halál nyugodt voltam, de ahogy belémkötött ilyen hangnembe, elszakadt a cérna nálam is...
2013. dec. 23. 18:40
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Miért? Mert ilyen az apád. Kész. Pont. Vagy elviseled, vagy elhúzol.
2013. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom felfogni, hogy lehet valaki olyan, hogy felkel, semmi rosszat nem csinálunk, és mindenki beleköt szépen sorban
2013. dec. 23. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Karácsonyi roham!
2013. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyikünket sem érdekli annyira a karácsony...
2013. dec. 23. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
De utálom az ilyen parasztokat, mint a kettes. Egyébként ne idegesítsd fel magad mert azzal csak eléri, amit akar, ez a célja, hogy ideges legyél és leolthasson.
2013. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Argloss ***** válasza:
100%

Apukádat így nevelték, anyukád őt választotta, te meg vagy elviseled vagy állandóan bosszantani fogjátok egymást. Tenni csak apukád tudna a modora ellen, de valószínűleg nem tekint benneteket egyenrangú félnek, ezért lényegtelen számára, hogy ez nektek nem tetszik.

Ilyen típusú ember ellen csak úgy tudsz védekezni, ha jó messzire elkerülöd és a lehető legminimálisabbra csökkentesz mindenféle kommunikációt vele. Az, hogy valaki apa nem jogosítja fel arra, hogy kínozza a gyerekeit, szóval nem kell bűntudatot érezned ha elköltözöl és csak néhány évente látogatod meg...

2013. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert nagyon magányos. Ez anyukád bűne. Neked viszont nem kell ezt hagynod.
2013. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!