Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kerülhetek nevelőszülőkhö...

Hogy kerülhetek nevelőszülőkhöz vagy otthonba?

Figyelt kérdés
A családi helyzet eléggé vészes.Szüleim elváltak 5 éves koromba.Anyukámmal élek apukám külföldön lakik.2 féltestvérem van mind ketten velünk laknak.A báttyám(18 éves)naponta megver amikor szólok anyunak úgy állítja be,hogy én kezdtem és még tőle is kapok.Van hogy a 2 éves öcsémet is megveri csak azért mert nem olyan mint ő azt szeretné.Az osztályfőnököm neki hisz így tőle nem kérhetek segítséget az osztályban pedig mindenki kiközösített.Ebben kérném segítségeteket. 13/L

2015. ápr. 18. 13:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tehát anyukád reggel elkísér az iskolába és délután megy érted? De ennek mi az oka?
2015. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy email címet tudjunk neked keresni, tudnunk kellene hogy melyik városban, melyik kerületben laksz.
2015. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem enged egyedül iskolába.

Budapest 10.kerület

2015. ápr. 18. 14:19
 14/19 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
ez már rendőrségi eset egyébként. de ha félsz elmenni a rendőrségre, fordulhatsz családsegítőhöz is. Anyukád hogy tud minden nap fuvarozni, ha 2 éves testvéred van?
2015. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban így van ahogy leírtad ,és nem túlzol akkor a gyámhivatalhoz fordulj . Mondjuk jó lenne tisztázni ,mit értesz verés alatt. Nem azért mert a pofon megengedhető ,hanem azért mert ha súlyos a bántalmazás én fel is jelenteném az édesanyát.
2015. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket.

Minden reggel elvisz előbb elvisszük az öcsémet a bölcsen utána eldob engem.

2015. ápr. 18. 19:25
 18/19 anonim ***** válasza:
Én megadtam a rendőrség számait és e-mail-jeit is, nem tudom, miért lett törölve.
2015. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

De a neten kerestem rá, Te is megtalálod ezeket az elérhetőségeket.


107 - ingyenes szám, nekem mindig azonnal felveszik.


brfk@budapest.police.hu

10rk@budapest.police.hu



stb.

2015. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!