Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyellnivaló, hogy anyukám...

Szégyellnivaló, hogy anyukám eredetileg csak az állampolgárságért ment hozzá apához?

Figyelt kérdés
Végül tényleg beleszeretett, már apa is csak nevet az egészen, de nekem kellemetlen, hogy egy hazugság miatt létezem.
2015. ápr. 19. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
nem lehet állampolgárságot kapni a házasságért nem egy amerikai filmben vagy
2015. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért léteznél hazugság miatt? A szerelemnek semmi köze a házasságkötéshez, nem is arról kell nyilatkozni, hanem hogy házasságot akar-e kötni egymással a két ember. Anyád házasságot akart kötni apáddal. Apád házasságot akart kötni anyáddal (mondjuk az ő motivációját már érdekesebb lenne megvizsgálni). Akkor hol a hazugság?
2015. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De igen, három év házasság és/vagy gyerek esetén.
2015. ápr. 19. 18:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem. Szeirntem inkább csak nevessetek rajta,ennyi év távlatából,és úgy,hogy "happy end" lett a vége ,inkább csak egy aranyos és vicces történet .
2015. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tok aranyos, mint a filmekben.
2015. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Egy volt évfolyamtársam azért született meg, mert az apja így akarta bebiztosítani magát az anyjánál.

Egy barátnőm huga azért született meg, mert az apja nem akart elmenni dolgozni, és inkább egy gyerek + 3 év GYES.

Rengetegen azért születtek meg, mert valaki lusta volt kotont húzni.

Rengetegen azért születtek meg, mert a szülei idióták voltak és felelőtlenül szexeltek.

A te szüleid összeházasodtak, egy bizonyos dolog miatt, szeretik egymást. Nem tök mindegy, hogy anno miért házasodtak?

Egy állampolgársági papír miatt nem fog senki gyereket szülni.

2015. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Igenis lehet állampolgárságot kapni házasságért, ha tudnád hányan jutnak így ki Amerikába...na de

szerintem is csak nevessetek rajta végtére is jóra fordult minden, úgyhogy hiába rágódsz a múlton azon úgyse tudsz változtatni, viszont ha csak rágódsz ezen úgy a jelent is elrontod...ezt meg nem akarja senki.

2015. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Én azért születtem, mert anyukám úgy gondolta, hogy ha már van egy alkoholista, bunkó férje de anyagi okokból nem tud tőle elválni, akkor legalább legyen egy gyereke, aki majd tökéletes lesz és a tökéletes család látszatát fogják nyújtani. Aztán lett egy szép SNI gyereke, szóval az amúgy is idegileg labilis anyuka megszívta. :D


A történeted közel sem egyedülálló, rengeteg gyerek meglepően prózai okok miatt fogan meg. Ha a dolog jól végződött, akkor szerintem nincs mit szégyellni rajta. Rosszabb lenne, ha anyukád nem szerette volna meg apukádat és szívatják egymást egész életükben, vagy pedig elválnak.

2015. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En meg azert szulettem, mert kellett eg 3-ik gyerek, hg megkaphassa az onkormanyzati lakast. Amugy nem gaz. Anyamnak ciki, nem nekem. Amugy nem a letelepedesi jogra gondolsz. Mert allampolgarsagot nem kapsz ez alatal sehol.
2015. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as: és azt kell-e szégyellni, manapság is, ha valaki hülye és tahó?
2015. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!