Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem mondja el? Olyan...

Miért nem mondja el? Olyan nagy kérés?

Figyelt kérdés
anya ma reggel azt mondta valaki azt mondta neki megváltoztam és néha nagy képu vagyok (ami nem igaz)és nem mondja el anya ki mondta. előszőr azt mondta az egyik tanár mert hogy hogy találkozna a munkahelyén az én osztálytársaimmal.de utánna azt mondta egy gyerek. és fiu. gondolom ki lehet az de letagadja azt mondta majd egyszer elmondja. ez most nagyon idegesít hogyan szedjem ki belőle ki mondta neki?
2015. ápr. 23. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Mert jó pókeres nem fedi fel a lapjait!
2015. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
46%
Mert csak a szája jár, mint a legtöbb ilyennek.
2015. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én gondolom ki az. de ma ujra megrobálom. mert ez a fiu van mikor bemegy oda..
2015. ápr. 23. 12:54
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Én sem mondanám el, hogy ki mondta. Ahogy az első mondja, jó pókeres, nem fed fel lapokat.
2015. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább azon gondolkozz el, miért mondhatta ezt, bárki is mondta.
2015. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Az a bukta, drága hölgyem, hogy az ilyen MINDIG igaz. Pláne ha fiatal lányról van szó. Valahogy 14 és 25 éves korotok között úgy el vagytok szállva magatoktól, hogy azon csodálkozom, hogy nem repültök el, mint a héliumos lufi.
2015. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és egyáltalán nem vagyok elszállva magamtol.probálok mindenben jol teljesíteni. és ő az egyetlen fiu akivel nem barátkozom mert kétszinu! barátnőm elmondta neki a titkát másnap pedig vissza is hallotta én is visszahallottam bármit is mondtam neki.van egy lány akit le krváz le r@bancoz és előtte pedig nyalizik neki. ő a legjobb tanulo az osztálybe és ezért magasan hordja az orrát
2015. ápr. 23. 13:22
 8/11 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és egyáltalán nem vagyok elszállva magamtol.probálok mindenben jol teljesíteni. és ő az egyetlen fiu akivel nem barátkozom mert kétszinu! barátnőm elmondta neki a titkát másnap pedig vissza is hallotta én is visszahallottam bármit is mondtam neki.van egy lány akit le krváz le r@bancoz és előtte pedig nyalizik neki. ő a legjobb tanulo az osztályba és ezért magasan hordja az orrát
2015. ápr. 23. 13:22
 9/11 A kérdező kommentje:
bocsi hogy kétszer kuldtem el!
2015. ápr. 23. 13:22
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Soha ne foglalkozz a 6-os fajtájával. Magasan felette állsz te az ő szintjének.
2015. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!