Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért bánik velem úgy anyám,...

Miért bánik velem úgy anyám, mintha kisgyerek lennék?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,(júliusban 18),11.osztályos,és féléve jöttem össze a barátommal.Mint irtam,lassan 18 éves vagyok,de nem alhatok a barátomnál,anyám szerintem úgy tervezi hogy örökké szűz maradok,és ez már borzasztóan idegesít.Már azért kiakadt mert barátom lett.Ne értsétek félre,nem megdugatni akarom magamat,csak hát lassan 18 leszek,fél éve barátom van,szeretem,és úgy érzem vele akarom megtenni.Mikor megkérdezem anyámat,hogy ezt miért csinálja,azt mondja,ő korán vesztette el,és gyereke lett belőle,nem akarja hogy velem is ez legyen.Én ezt megértem,de most akkor soha nem lehet nemi életem?Nagyon elegem van..

2015. ápr. 25. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, miért kéne beszámolnod róla? Lassan 18 vagy, és felelősségteljesnek tűnsz.

Arról nem te tehetsz hogy anyud bszott védekezni, és rögtön teherbe esett.


De ehhez nem kell egymásnál aludni. Átmész hétvégén, és pettingeltek, majd időve aktus.

2015. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
Anyukád egy megkeseredett, életét elkurjantott ember. Ő nem ott rontotta el az életét, hogy "túl korán hancúrkodott" hanem ott, hogy túlságosan korán világra pottyantott egy gyereket a semmire, ezzel lehet elcseszte apukád életét is,akinek más tervei voltak. Mint ha nem lett volna már akkor is fogamzásgátló. Ne hallgassál rá, ebben a dologban butaságot beszél.
2015. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy is szokták mondani?: a f_sz nem csak éjjel áll.


Anyukád ezt úgytűnik elfelejtette, neked meg nem tűnik fel ez a lehetőség.

Nem tudja megtiltani, hogy nemi életet élj, ha csak nem visz-hoz suliból majd délután bezárva tart.


Az ottalvás megint más tészta, vannak szülők akik akkor sem engedik ha tudják, hogy a gyerek már jó ideje nemiéletet él.


Nem tartom jó megoldásnak, vagy értelmes dolognak, de ilyenek is vannak.


Beszélj anyukáddal, nyilván azon parázik, hogy úgy jársz, mint ő. De az nyitott őszinte beszélgetéssel kiküszöbölhető.


Nem vagyok szülő, de ha az leszek tiltás helyett inkább beszélgetnék a gyerekemmel, ahogy a szüleim is tették velem. Azt szeretném majd, hogy legyen biztonságban és megbízzon bennem, ha pedig valamilyen gond van nyugodtan fordulhasson hozzám.

2015. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond dmeg neki, hogy szexelni nem csak éjjel, a másiknál lehet, azt ne rajtad verje le, hogy ő nem volt képes védekezni anno.
2015. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megmondtam anyámnak,hogy ne féltsen ennyire,lehet hogy ő hibázott,de én felelősségteljes vagyok..Aha,hát megint jöttek a dumái,hogy ilyen fiatalon még nem kell ezt csinálni,mire rávágtam hogy 18 leszek,nem 12.Persze még mindig nem enged.Komolyan alig várom,hogy leérettségizzek,és itthagyjam..
2015. ápr. 25. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!