Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek gáz, ha valakinek...

Szerintetek gáz, ha valakinek elvannak válva a szülei, és nincs nevelőapa?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy apa nélküli, és csak az anyu neveli..

Lenézendő ?

17/L



2015. ápr. 25. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene benne lenezni? Nem mindenki kezd Új kapcsolatot válság után
2015. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért lenne gáz?


Nekem elváltak a szüleim, édesanyámmal éltünk a testvéremmel, nem volt nevelőapánk, nem is hiányzott.


Nem értem mi lenne ebben a lenézendő, mindenki úgy él és neveli a gyerekeit, ahogy akarja.

2015. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van az úgy, hogy egy nő sokáig nem akar új kapcsolatot válás után, mert megsínylette a hercehurcát, vagy egyszerűen csak szereti a függetlenséget, és meg is engedheti magának. Nehezebb egyedül felnevelni egy gyereket, mint ha van kivel megosztani az örömöket és a terheket, épp ezért valahol becsülendő, ha egy nő bevállalja ezt, és tisztességgel véghez is viszi,
2015. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gáz miért lenne gáz?


Na meg van a gyereknek apja, egy normális apuka nem felejti el a gyerekeit csak azért mert anyuval megunták egymást.

2015. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Nagyon sok ilyen család van. Biztos hogy nehezebb lehetett a gyerek és kamaszkor, és nehezebb a férfiszerepet egy fiúnak elsajátítani, de úgy látom hogy mindenki megállja a helyét aki ilyen családból jön.

Inkább hatalmas tiszteletet érdemel az az édesanya aki ilyen körülmények közt nevelte fel a gyermekét.

2015. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a baromságot honnan veszed?

Nekünk meg csak apukánk volt. Na és?

2015. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az tulajdonképpen számára "gáz", hogy nincs meg a teljes család élménye. De rosszabb ember ettől senki nem lesz.
2015. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én is apa nélkül nőttem fel, 1 éves voltam amikor elváltak a szüleim, azóta apám le se szar. 22 éve vagyok így, találkoznék vele, biztos leköpném.
2015. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz,elég buta ember az aki lenézi az ilyet... Apa nélkül nőttem fel énis, gyerekoromban elváltak a szüleim 3 éves voltam... most 19 és anyám nevelt fel egyedül.


F

2015. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Nem ideális, de nem gáz. Nekem hol volt nevelő apám, holnem, de jobb volt, amikor nem volt, anyám sose tudott jól férjet választani... Eszembe nem jutott, hogy bárki lenézne miatta. Ilyen van, hogy az emberek elválnak...
2015. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!