Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális dolog ez egy apánál?

Normális dolog ez egy apánál?

Figyelt kérdés

Normális dolog az, ha egy apa a haverjai társaságában megjegyzést tesz a lánya mellméretére "viccből", úgy, hogy a lánya is ott van? Normális az, ha a munkatársai előtt hasonló témában "viccelődik"? Normális az, ha a lánynak meg kell engedni, hogy az öccse megfogja a mellét, mert "kíváncsi", és az apja kérte, h engedje meg? Ennél több nem történt. És egyébként nagyon szeretetteljes szülő-gyerek kapcsolatról van szó.

Ha kamaszkorban történtek ilyenek, meddig érdemes ezzel foglalkozni? Meddig érdemes ezen mérgelődni? Érdemes erről beszélni pl. a szülőkkel?

28/L


2015. ápr. 26. 11:11
1 2
 1/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
Sztem ez nagyon de nagyon nem normális.
2015. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"Normális dolog az, ha egy apa a haverjai társaságában megjegyzést tesz a lánya mellméretére "viccből", úgy, hogy a lánya is ott van?Normális az, ha a munkatársai előtt hasonló témában "viccelődik"?"


Határeset. Ha téged zavar, akkor nem.


"Normális az, ha a lánynak meg kell engedni, hogy az öccse megfogja a mellét, mert "kíváncsi", és az apja kérte, h engedje meg?"


Ez viszont nagyon nem!

2015. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Beteges és tahó.
2015. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem, nem normális, de az sem, hogy egy 28 éves, elvileg felnőtt nő nem képes ilyenre nemet mondani
2015. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak bizonyos elnyomott perverziói, tehát szavakban illetve az öcséden vezeti le az ilyen titkolt vágyait. Sok ilyen van. (Most egyébként nem tudom, hogy rólad szól-e a kérdés..).

Annak se mondanám, hogy esetéeg büszkeség lenne, mert akkor nem a melleidre célozna, hanem az iskolai/karrieri sikerre, szóval kicsit betegesen perverz..

2015. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam, ez kamaszkorban történt, nem 28 évesen...

Egyénként egy olyan apáról van szó, aki a családjáért, gyerekeiért a tűzbe menne, nagyon szeret minket, és egy diplomás (dr.) ember. (Persze tudom, ez ilyenkor mit sem számít.)

De azért ezek a dolgok bennem maradtak.

2015. ápr. 26. 11:44
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Ilyenek a pedofilok, ezt nagyon komolyan kell venni.
2015. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Fujj, nem.

Anyamnak a batyja ilyen idiota barom, mert O gyakran megszolt kamaszkoromban, hogy "na, mar latom no a melled", "vegyel fel melltartot , mert kilatszik a bimbod" ehhez hasonlo szovegeket, amit persze elrohogott, de a vegen mindenki beszolt neki, hogy szegyellje magat, amiert ennyire nem tud viselkedni. Kesobb, mar en is visszavagtam neki, de odaig soha nem ment volna, hogy megfogja(foleg nem apam keresere). Addig is elt volna...

Nem hiszem, hogy normalis. Ezek a beszolasok is nagyon megalazoak voltak szamomra, de ha meg is fogdos igy egy kozeli rokon, hat tuti serulok lelkileg.

Apad vmi eszement hulye lehet, vagy jahh vmi pedo hajlama van.

2015. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igazán furcsállom, hogy ezt a pedofíliával hoztátok többen összefüggésbe. Hiszen nem ő fogta... Kifejtenétek, légyszi?

Illetve érdekelne a vélemény a második felére is, hogy hogyan érdemes erről beszélni velük.

2015. ápr. 26. 12:27
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

Ajánlanám Susan Forward: Mérgező szülők c. Könyvét.


És nem, nem normalis.

2015. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!