Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utálnak a szüleim,...

Miért utálnak a szüleim, miért érzem azt, hogy szeretethiányban szenvedek?

Figyelt kérdés

a szüleimmel nincs jó kapcsolatom,most sem törődnek velem,ahogy régebben sem tették azt(ez alatt azt értem,hogy nem játszottak velem mikor kicsi voltam,tiltottak mindentől,stb...most idősebb lettem magamra :mosok,főzök,és melózok ha kell a pénz)sulit ott hagytam mert mindig "semmirekellő,haszontalan gyökér voltam",nagyon rosszul esik,hogy minden nap lebasznak ok nélkül,és mindig piszkálnak.Az megoldás lenne,hogy elköltözöm valahová ? nyáron 18 leszek,jelenleg nincs munkám és pénzem sem,mit kéne tennem ? nagyon visszahúzodó ember vagyok aki keveset beszél és nehezen ismerkedik,de azt nagyon tudom értékelni ha valaki jó hozzám,és kedves velem

17/F



2015. ápr. 26. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok neked segíteni, de próbálj meg keresni valami munkát, hogy elköltözhess és próbálj meg velük, hogy hagyjanak békén ne cseszegessenek állandóan. Együttérzek.
2015. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kimaradt hogy beszélni
2015. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Rokonaid ha vannak, ők tudnak segíteni. Ha nincsenek, akkor a barátaid. Amúgy szerintem költözz el, mert ennek így nem igazán van értelme szerintem, max. hogy nem Te fizeted a számlákat.
2015. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled! Dettó ez a helyzet csak lányban!

Nem kellett volna otthagyni a sulit :/ így csak albérlet marad választásnak és nem tudom van rá ott lehetőség de járhatsz délutáni suliba és ha végzel talán könnyebb lesz munkát találni

15/L

2015. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát és ez a 17 talán a legrosszabb kor ilyen helyzetben, mert már túl régóta tűröd a szeretetlenséget, és egyre csak azt érzed, hogy hiába várod, tőlük nem kapod meg, tőlük függetlenedni pedig még túl messze van...

Ugye? Ismerős...

Ne aggódj nem veled baj. Inkább a szüleid nem voltak még elég érettek, amikor megszülettél, talán ma sem azok.


Valahogy túl kell élni, próbálj ne idegeskedni, mert nem tehetsz sokat, csak magadat őrlöd. Ezzel a 18-al is csak óvatosan! Oké, hogy 18 éves kor után lehet elvileg világgá menni, de gyakorlatilag nagyon biztos és tuti munkahely kell állandó jelleggel, hogy önállóan élhess. Szóval türelem.


Nem baj, ha visszahúzódó vagy. Viszont aki kedves veled, azzal legyél te is az. Lányokat majd ne verd át, és akkor biztos lesz, aki majd szeret és viszont...

2015. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szóval 17éves fiú vagy, aki se iskolába nem jár se nem dolgozik rendszeresen és ezek után rosszul esik, ha le semmirekellőznek?

Azt tanácsolom, hogy mielőtt betöltöd a 18at nőj fel és tanulj valamit, mert anélkül halálra vagy ítélve! Ne siránkozz, hanem tegyél valamit, senkit nem fog érdekelni az életben, hogy milyen visszahúzódó vagy.

2015. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,városba holnap megyek munka ügyileg,utolsónak meg üzenném,hogy biciklizek versenyszerűen és kiváló programozó vagyok,csak ezen a 2 úton nem tudok elindulni
2015. ápr. 26. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem depressziós vagy, vagy egyszerűen túlszerettek téged... azért versenykerékpárod és számítógéped is van..ez fura, nem?
2015. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen,bipoláris depresszióm van,nem versenybicóm van,és a gépért meg a bicóért hónapokat dolgoztam
2015. ápr. 28. 21:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű az eseted akkor..:( Figyelj, a lényeg, hogy ne csüggedj el, nézz mindig előre és a megoldást is meg fogod találni. Szerintem egyébként nagyon is talpraesett emberke vagy, nem fogsz elveszni, bárhogy döntesz! A depressziódra pedig valami kezelés nem ártana-viszont!!!
2015. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!