Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megvaltozott a szuleimmel a...

Horváth Dorina 11 kérdése:

Megvaltozott a szuleimmel a kapcsolatom koze lehet hogy kamaszodok? Mar kisgyerek korom ota anyas vagyok de nagyon de ugy egy 1eve ez megvaltozott alig beszelunk. Nagyom feszult sajnos pedig mindig en voltam ott mellette mikor mindenki ellene fordult

Figyelt kérdés

En vagyok a legkisebb a csaladban sajnos

A szuleim feltenek nagyon a testvereimet soha nem feltettek ennyire barmit csinalok en vagyok a szar, nem reg elmondtam nekik hogy baratom van es felkaptak a vizet hogy miert kell neked pasi soha tobbe nem alszol senkinel(azthiszik hogy ott alszok nala)S

Szeretnek de nem alszom ott nala

Szerintetek melyik a jo kor az ott alvashoz?



2015. máj. 1. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem csodálkozom rajta.Egyik szülő sem örülne annak ha a lányuk már 11 évesen elkezdené ízlelgetni a sült kolbászt


Rémes hogy a média és a társadalom milyen hatással vannak a gyerekekre.Az van beléjük nevelve ha nincs párjuk akkor lúzernek számítanak ezért van az hogy a gyerekek már 12 évesen pasiznak/csajoznak és 14 éves terhes gyerekek szaladgálnak az utcán

2015. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok :DD
2016. dec. 30. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!