Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell a barátomat utálni...

Miért kell a barátomat utálni ezért? Sokat lennénk együtt?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttünk a barátommal, a legtöbb barátnőm mondta, hogy ne csináljam, mert ő nem tiszteli a lányokat, kihasználja őket és mivel jól néz ki, magabiztos és úgy gondolja, hogy bármit megtehet, meg hogy ne ilyen első barátom legyen... Aztán adtam neki egy esélyt és 3 hónapja együtt vagyunk.

Minden reggel együtt megyünk futni, utána kávézni. Van, hogy együtt is ebédelünk.

Minden csütörtökön romantikázunk, kitalálunk valami programot, aztán elmegyünk vacsorázni, meg ilyenek.

Péntekenként moziba megyünk, utána elmegyünk vacsorázni, vagy sorozatozunk nála és kaját rendelünk. Szombatonként néha együtt bulizunk, de ez nem mindig van így.


Párszor már aludtunk együtt.


Az a baj, hogyha nálunk vagyunk, akkor anya nagyon érezteti vele, hogy nem kedveli...

Kiakad azon, hogy a barátom vezet és ezért kocsival megyünk mindenhova.

Baj az, ha itt vagyunk ("minek hozok ide egy idegent, ők pihenni akarnak"), de az is, hogyha elmegyek itthonról ("miért zavarok a barátoméknál"), meg hogy miért vagyunk ennyit együtt, elég lenne, ha csak a suliban találkoznánk...


2015. máj. 2. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Egyrészt, mennyi idősek vagytok?

Másrészt, hogy lehet, hogy hónapok óta együtt vagytok, és anyukád idegenként kezeli? Nekem a volt barátomat ilyenkor szinte már családtagnak tekintették a szüleim. Nem lehet, hogy jobban meg kellene ismerniük, és akkor megkedvelnék?

2015. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ő 18, én 17.

Azért kezeli idegenként, mert nagyon rideg, mivel az előítéletei irányítják.

2015. máj. 2. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy mivel ő az első barátod, nagyon fura nekik az új felállás, és talán csak tudat alatt, de kézzel-lábbal tiltakoznak ellene - ha ez igaz, az egész semmi sem jó dolog ennek köszönhető.
2015. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi pénzes program,meg a kocsiba a benzin, nagyon aranyifjús ez a középsulis srác. Mit fog majd dolgozni, mert hogy költeni tud, azt látjuk. Én is félteném a lányomat, hogy lepottyan a rózsaszín felhők közül a földre, és majd nagyon fog neki fájni.
2015. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem olyan a családja, hogy bárki minimálbért vinne haza... Szóval amire mondjuk más heteket/hónapokat spórol, azt ő gondolkozás nélkül megveszi.

De az, hogy mennyi pénzt költ el, szerintem nem tartozik ide.

2015. máj. 2. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos, de. Mert könnyen benyújthatja a számlát, még ha nem is mondja ki szavakkal. És te már ott is leszel nyakig olyasmiben, amit egy sima pénztelen diákkal nem sietnél így el. De ne legyen igazam, igazán nem szeretném.

Csak sajnos láttam már pár ilyen esetet.

2015. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
A reggeli futás, kávé, ebéd, romantikázás, filmezés, vacsi és egyebek közt azért valamikor van időtök suliba járni és tanulni is? Neki - ha jól sejtem - nyakán az érettségi, és neked is közeleg a továbbtanulás/érettségi éve...
2015. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ő is csak jövőre érettségizik, de igen, a jegyeink jók.

De mindketten külföldre megyünk továbbtanulni.

2015. máj. 3. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!