Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá a baratomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a baratomat hogy facen ne csak simán kapcsolatban legyünk hanem névvel együtt?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
I don't wanna live on this planet anymore...
2015. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem mindegy? örülj h kiírta.. :)
2015. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérd meg. Mi ki se raktuk, szerintem felesleges, nem ezen múlik.
2015. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
baz"d .... -.-
2015. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hat sztem nem mindegy mert nem jarunk el sehova fényes nappal .A haverjaihoz magaba szokott menni engem nem szokott vinni ha valami buli van .Meg a rokonainak sem mutatott be pedig én is ott voltam a pasimnal meg a rokonai is .
2015. jan. 12. 15:57
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Gratulálok, irígylem a problémáid.
2015. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt érzem, hogy az emberiség sosem fog felébredni...
2015. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rajta se vagyok a fészbukon, ha mi járnánk akkor nem is járnánk, mert nem tudod kiírni, hogy kapcsolatban?


De szeély szerint én senkinek se írnám ki, csak ha én akarnám. Aki ismer, az tudja ki a barátnőm, aki nem azt meg nem érdekli.

2015. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit szÀMÌT a fb-ha boldog vagy valakivel ?
2015. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Önmagában nem a Facebook a lényeg. De ha megkéred rá sem hajlandó, hogy felvállalja a nevedet, ezen felül nem mutat be a családjának, a barátainak, soha nem is visz magával, ha a barátaival találkoztok, sőt, fényes nappal egyáltalán nem megy el veled sehová, na, EZ így együtt már kissé gyanús.
2015. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!