Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normalis egy szulotol?...

Ez normalis egy szulotol? Jogosan vagyok felhaborodva?

Figyelt kérdés

Vam egy 2 evvel fiatalabn testverem. Be se toltotte meg a 18at, de apa folyamatosan felajanlja neki, hogy vezesse az autot(ahol senki nem jar). Nekem soha nem engedi, most vett egy kisebb sportmotort, es tegnap mar azt vezette vele a tesom.

En vagyok az, aki meggondoltabb, mindig jobban vigyaz, es nekem nem hogy nem ajanlja fol,de ha kerem, akkor se enged.


2015. máj. 3. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Akkor hagyd ra. Konyorogjon a....

Majd lesz sajat kocsid es majd azt vezeted.

2015. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Ő a kedvenc. Megszoksz vagy megszöksz.
2015. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Javala válasza:
30%
Anyjának szólj hogy juttassa apád agyába a helyezést.
2015. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Javala válasza:
20%
Nem helyezést hanem helyzeted
2015. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
El kellene gondolkoznod, hogy ez miért alakult igy? De öszintén!!
2015. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom,miert alakult igy,mivel mindig azon vannak,hogy eszhez teritsek, hogy hogy kellene viselkedni.

Nagyon sajnalom, en tobbet nem tudok megtenni, amit most,hogy nekik jo legyen.

2015. máj. 3. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Lehet hogy édesapád egyszerűen jobban tisztában van az affinitásoddal, vagy annak esetleges gyengeségével, ami a közlekedést, vagy esetleg általában az ügyességet kívánó dolgok tekintetében, mert objektívebben képes megítélni ezt kívűlről talán...

És neked talán úgy gondolja hogy még esetleg több időre és éréste van szükséged bizonyos értelemben. Tehát ilyen nézőpontból megközelítve még az is lehet hogy téged jobban óv, illetve úgy gondolhatja hogy egyenlőre jobban kell óvni (hiszen azt gondolod magadról hogy megfontoltabb, érettebb és kvázi jobb vagy)...

2015. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

ez már csak így működik pl.:

párom drága testvére egy életképtelen ember, igaz van munkahelye de a kalapácsot úgy veszi a kezébe, hogy röhögőgörcsöt kapsz és amikor gyereket tervezett előtte megbeszélte anyuciékkal,hogy szerintük lehet e:S(no comment)és ha kérnek tőle valamit vagy nagy nyögve nyelősen csinálja mintha olyan nehéz dolga lenne vagy nem segít semmit


míg a párom mindent önállóan hozott össze mindent,nemrég egy komplett teraszt állított össze egyedül, nem előre gyártott gerendákból és bármi van rohan az apjához ha segítség kell(néha már túlbuzgóan).

és ki a kedvenc? Még szép hogy a sógorom, mindig neki van igaza, párom a hülye, ha ő beszól azt észre sem veszik,de ha én vagy a párom vissza akkor le vagyunk szólva :D

szóval fogadd el a tesód a kis kedvenc,de van egy elméletem miért:

Mert nagyon jól tudják hogy a testvér milyen életképtelen és ezért túlszeretik, míg tudják, hogy a másik a jég hátán is megél épp ezért őt nem kell putyulgatni(persze ettől ez még egyáltalán nem a jó nevelés kategória)

2015. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem apukádat. Sajnálom.

Nem normális.


Nem tudok mást mondani.

2015. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!