Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy amikor elutaznak a szüleim, minden nap felhívnak ellenőrizni jól vagyok e?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy ők utaznak el, vagy én megyek valahová, ugyanezt csinálják mindig. Most is elutaztak a hosszú hétvégére wellnesezni, én itthon maradtam egyedül, illetve a barátom is itt van, és naponta hívogatnak hogy mit csinálok, jól vagyok e, 3 szor megkérdezik hogy "de biztos nincs semmi baj?" Kicsit idegesít már ez az egész, főleg hogy a legváratlanabb pillanatokban hívnak. Nem tudom mitől féltenek. 23 éves vagyok, dolgozok, van pénzem ha valami váratlan eset történne, főzni takarítani tudok, nem rendezek házibulit, nem engedek be idegen embereket. Arról is tudnak hogy barátom velem van és "vigyáz" rám, de még így is felhívnak mindig.
2015. máj. 1. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig felhívnak, de én örülök neki. :)) Tudom, hogy (főleg apukám) milyen rosszul viselik, ha nem beszélünk egy nap. Épp még ha bosszant is, hogy sokat hívogatnak, nem rázom le hamar őket, hogy tényleg tudják, hogy semmi baj. Így nem aggódnak, pedig tudom, hogy marha idegesítő. 21/L
2015. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes és furcsa. Nekem a lányom mondta, hogy hívjuk ha megérkeztünk, ez nagyon jól esett, de mi nem szoktuk őt hívogatni, ez neki is pihenés ha mi nem vagyunk otthon.
2015. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

ez elég durva


minek mennek wellnessre ha téged zargatnak?


engem sosem hívtak ha mondjuk táborban voltam, vagy ők utaztak el... aki épp elutazik kikapcsolódni, az nem a másikkal akar foglalkozni szerintem

2015. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mondjuk etsénként beszéltek,hogy minden rendben mindnekivel,azzal semmi gond nincsen . Ha naponta többször hívogatnak ,az már nem normális .
2015. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha naponta 1-szer hívnak akkor fontos nekik a hogyléted,ha többször akkor agyonféltenek.
2015. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29 vagyok. Édesanyám majd mindennap felhív este, sokszor csak fél percre, hogy vagyok, jól vagyok, stb...Régebben én is cikinek tartottam, mára elfogadtam. Nincs ebben semmi, egész egyszerűen szeret annyira, hogy még az esti lefekvés előtt megtudja, minden oké velem. Megnyugszik. :)
2015. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elég messze lakok tőlük 2 éve, de max minden másnap beszélünk pár szót telefonon, ez megnyugtatja őket hogy minden rendben van velem, és én is tudom hogy jól vannak.
2015. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Persze :) ez amúgy érthető. Ha van egy kisebb lánytesód akkor az a válasz , hogy a szüleid azt érzik : egyszer van két lányuk ( az az úgy óvnak mint a tesód) Feltételezve ha van tesód. Egyébként ha egyke vagy akkor érthető mert te vagy a "kincsük"

:)

2015. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!