Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma beszélgettünk a férjemmel...

Ma beszélgettünk a férjemmel hogy mi lenne ha velem történne valami (halál)? Azt mondta valószinű a gyerekeink nevelőotthonba kerülnének . Le voltam döbbenve hogy mondhatott ilyent .

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
A napi neplazito troll...
2015. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkell kérdeznem mielőtt válaszolnánk ezt viccből mondta, poénosan, gunyosan vagy teljes komolysággal?
2015. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolta, akkor szerintem nem bízik eléggé magában ehhez a feladathoz. Ha nem egész komolyan, akkor pedig képtelennek tartaná magát a gyerekek egyedüli nevelésére és jobb lenne nekik ott (persze viccből).
2015. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak egy kombináló nő, kedves első. Nálunk a megbeszélt az, hogy a házat kiadja albérletbe és visszaköltözik anyóshoz, vagy fordítva. És minden 2. hétvégén anyuéknál lesznek a gyerekek.
2015. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Cukybabaa ***** válasza:
56%
Valószínűleg azért mondta ezt, mert úgy érzi ő nem lenne képes nevelni őket. Fél a feladattol
2015. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolta,lehet arra gondolt,hogy nem bírná elviselni. Az meg legyünk őszinték nem biztos,hogy gyereknek való. Bár mondhatta volna esetleg a nagyszülőket,sógort,tesót...

Unokatesóm 4 évesen végignézte ahogy nagynénémet elviszi a vonat. Ő a nagyanyjához került. (nem a közöshőz)

Nagybátyám meg eléggé durván "kezelte" a helyzetet.

2015. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat .Nem hiszem hogy viccelt ez még viccnek is rossz.
2015. máj. 6. 21:08
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

ismerek egy csládot anyuka meghalt

kislányuk elköltöött az akori párjához apuka egyedülmaradt a felnőtt fiával.

ketten kereső létükre nem bírták beosztani a pénzt, fenn tartani a házat, eladták..


de szerintem ha így lenne, a párod biztos nem ondta volna ezt a nevelőintézetet aki komolyan gondolja az tuti biztos nem mondja ki.

annak a súlyosságát szerette volna szerintem ezzel szimbolizálni, hogy mennyire sokat jelentesz, hogy nélküled életképtelennek érzi magát és ilyen szinten.

csa hát nem találta el a megfelelő hasonlatot ehhez, de igazán a legsúlyosabb veszteségként akarta volna feltüntetni a te halálod.

2015. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha ezt komolyan gondolta, akkor az borzasztó.
2015. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azon vagyok ledöbbenve, hogy miért nem kérdeztél rá, hogyan értette... A férjed. Nem mered megkérdezni?
2015. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!