Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez jó ötlet? Hogy csináljam?

Ez jó ötlet? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Apám rendszeresen beiszik ilyenkor mindig bántani akar minket, felgyújtani a lakást, és elküldeni otthonról.

Anya szerint adni kell neki még egy esélyt, de én nem bírom tovább.

Azt gondoltam hogy néhány cuccomat átviszem a nagymamámhoz ahol nyugalom van és lassan átköltözöm.

Szerintetek jó ötlet vagy olaj lenne a tűzre?

17/L


2015. máj. 6. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

azt nem tudom hogy olaj lenne e a tüzre, de szived joga elmenni a nagyihoz szerintem.

Vagy kibirsz még egy évet és akkor már nyugodtan léphetsz.

2015. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
anyudat ne hagyd egyedül ezzel a barommal! Én a helyetekbe fogtam volna már régen az első iylen alkalom után és elköltöztem volna. Ha meg akar változni akkor utánam jön, ha nem akkor éljen együtt a piájával. Mennyi családot tönkretesz az alkohol! Szánalmas az összes alkoholista.
2015. máj. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

2-es, miért is ne hagyja egyedül?! Anyuci ugyanolyan hibás, ha nem jobban, amiért a kérdezőnek egy iszákossal kell együtt élnie! Én szó nélkül pattannék, akár titokban is, kb. a második ilyen eset után.


Kérdező: lépj le, és ne törődj semmivel! Anyád meg szembe köpheti magát, amiért nem volt képes már a piálás elején lelépni veled, inkább hagyta, hogy te is sérülj ebben a dologban!

2015. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Állandóan sajnáltatja magát, én meg itt rettegek hogy mikor lesz megint balhé.Anyát nem hibáztathatom.Nagyon szeretem, nem tudom mi lenne velem nélküle.

Viszont tönkre megyek ebben.

2015. máj. 7. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívhatod a gyermekvédelmiseket.
2015. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!