Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan csináljam? Ötletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? Ötletek esküvőre.

Figyelt kérdés

Felszínre került nálunk az esküvő témája.

Próbálom magamban össze foglalnia sok sok teendőt de sajnos vannak bizonyos dolgok amikben elakadok.

Próbálok rövid lenni.

Közösen élünk 2éve külön kis lakásunkba. Az esküvő napja előtt a vőlegény haza megy a szülői házba.(őt onnan búcsúztatják el) Azt már elterveztük, hogy a menyasszony marad a közös kis lakásba (messze lakom az esküvő helyszínétől. A kikérés is a közös kis lakásból fog történni. Vagy ezt más helyszínen is megoldhatjuk??De most jön a kis gond.

Panellakás XY.emeletén lakunk. Hogyan fogadjam a lányos vendégeket, hogyan történjen a kikérés.

A másik ötlettel kapcsolatos kérés. Szeretnénk valami egyedi ötlettel meglepni a násznépet. Az esküvői nyitótánc nekünk olyan utánozós dolognak tűnne (összemixelt zenékre vicces tánc)(korábban baráti esküvőn már volt. Ötleteket szeretnénk. :)



2012. aug. 7. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam olyan esküvőn, ahol messze lakott a menyasszony és nem volt megoldható a kikérés, ott úgy oldották meg, hogy a lagzis házban volt a kikérős műsor. Nem tudom, hol akarjátok tartani, gondolom étteremben is meg lehet ezt oldani, ha mindenképp ragaszkodtok a hagyományokhoz és kikérős esküvőt szeretnétek. Egy jó vőfély megold mindent. Ami vicces lehet a násznépnek, vagy érdekes, bár ez is elég gyakori, hogy gyerekkorotoktól elkezdve fényképeket gyüjtötök össze, amit bemásoltok számítógépbe és csináltok egy vetítést belőle egészen a napjaitokig. Számomra nagyon szórakoztató volt ilyet nézni, egyben megható is.
2012. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kikérésem is a panelház 4. emeletéről történt. A vőfély ötlete volt, hogy a parkolóban várjuk a vendégeket, ott odagyűlhetett sok ember, mindenki láthatott-hallhatott mindent. A lépcsőházat esetleg fel lehet díszíteni. Sőt, ha szüleidnek, vagy esetleg valakinek a házból van ideje és kapacitása, akkor a lépcsőházhoz készíthet 1-2 asztalt, rajta sütikkel, üdítőkkel, italokkal. Azért lenne jobb egy szomszéd/házban lakó, mert nektek lesz elég dolgotok.
2012. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jóóóó Ötlet!! Tegnap nekem a lakás mögötti kis park jutott eszembe, mikor kinéztem az ablakon :) Köszi kösziii
2012. aug. 9. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!