Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan csináljam, vagy mennyir...

Hogyan csináljam, vagy mennyire jó ötlet? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
Pénteken lesz az évzáróm. Mivel valószínűleg meg fogok bukni valamiből, évet kéne ismételnem, de hamarosan 16 leszek, ezért speciális suliba kéne mennem, de nem fogok. Azt tervezem, hogy az évzárón odamegyek ahhoz a lányhoz, megcsókolom mert nagyon szeretem, utánna arcon vágom a bizivel erősen, utánna leszaladok, ki a kapun, aztán a közeli erdőbe, onnan az erdő másik végén levő buszmegbe, azzal pedig be a központba, egy haverhoz, és nála titokban meghúzom magam, amég kitalálom hogyan tovább. Ha nincs más inkább valahogyan éhen halok, vagy begyógyszerezem magamat, de ezt nem csinálom tovább. Azért döntöttem így, mert amiatt a lány miatt elrontottam ezt a félévet, mert minden percet vele akartam tölteni, mert annyira szerettem, de ő szakított. Miatta elvesztettem a barátaimat, a hírnevemet, a kapcsolataima, lényegében mindent. Komoly válaszokat kérek, nem vagyok kicsi, tudok dönteni. És nem 1x gondoltam már át az egészet, de ezt tartottam a legjobbnak. Valami ötlete nincs még valakinek?

2014. jún. 18. 04:43
 1/10 Srapnel ***** válasza:
Ha jól értem, akkor az egész életedet, beleértve közvetve a rokonaidét is, tönkre akarod tenni egy 15-16 éves csitri miatt?
2014. jún. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

'És nem 1x gondoltam már át az egészet, de ezt tartottam a legjobbnak. '


Talan ne a farkaddal gondolkozz kivetelesen...

2014. jún. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért buktál meg amiért ennél a tervnél nem tudtál jobbat kitalálni.
2014. jún. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nagy levegő! Ha nem is bukásig, de elég sok emberrel előfordul ám hasonló.

Ne a lányt hibáztasd, ha már nem szeret minek maradt volna melletted? Neked viszont észnél kellett volna lenni, a szerelem mellett a sulit le kell tudni, kötelező kör.

Örülj annak, hogy ezt a leckét most tanultad meg és nem 30+ évesen.

A lányt felejtsd el, nem ér ennyit a dolog. A sulit hozd rendbe, mert azzal, hogy volt egy nőd, de sulid nincs, melót nem fogsz tudni szerezni.

Minden más, barátok, kapcsolatok, stb., majd szépen helyreáll idővel. Türelem - ezt elérni sem egy pillanat volt, adj nekik időt, hogy visszafogadjanak.

Legközelebb pedig gondolkodj hosszabb távon - hiába vagy ezerrel szerelmes, egy nő sem fog melletted maradni, ha suli és eredmények nélkül üldögélsz otthon és el kell tartani, mert nem viszed semmire.

Ezt most ki kell bírni, viseld el, ehhez kell igazán keménység. Aztán jövő évtől húzz bele a tanulásba és mutasd meg nekik!

2014. jún. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A rendőrség a barátodnál fog először keresni.


Ezek után, már értem, miért szakított veled a csaj.

2014. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ne a csajt hibáztasd amiért meghúznak a suliba valamiért!

Ha esetleg láttál volna a pink felhőtől akkor rájöttél volna,hogy a csaj mellett tanulni is kéne.De az is igaz,hogy egy kapcsolat se tart örökké.A hírneved meg helyre fog rázódni ha annyira híres voltál.Egy csaj miatt semmi nemfog elhagyni...Egy lány miatt a családod lelkébe ne gázolj bele.

De ha úgy van írj privit és adok még tanácsot =)

2014. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Kitartás! Ne akard tönkretenni az életed (és a családodét) egy ilyen dolog miatt. Elhiszem,h nagyon ki lehetsz bukva,de ne feledd,h mindig van megoldás. A lánnyal ne törődj. Egy részben az ő hibája is,h nem tanultál-figyelmeztethetett volna. Viszont ez a te életed, te nem készültél az órákra,tehát Neked kell helyrehoznod. Nem feladni, helyrehozni! És hidd el,képes vagy rá.

A barátaidat pedig vissza fogod szerezni,ha pedig nem jönnek vissza hozzád,nem is igazi barátok...és akk felesleges velük törődnöd..

Most leginkább próbáld meg megoldani ezt a sulis ügyet-beszélj a tanárokkal vagy valami.

Ne félj,minden rendbe fog jönni! :)))

2014. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Attól mert szerelmes vagy még lehetsz jó tanuló és az hogy elrontottad ezt a félévet csakis a te hibád. Amúgy meg ha tényleg szeretnéd ezt a csajt nem érdekelne hogy a hírnevedet elvesztetted és akkor mi van?

És ha megölöd magadat az nem segít és ez az egész egy hülyeség!!!

2014. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PHP de kóder! ***** válasza:
szerinted erdekel barkit is a szenvedesed?
2014. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

<< utánna arcon vágom a bizivel erősen, >>


utánnna dobjad dulván a padlóla le

2014. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!