Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem vesznek komolyan a...

Miért nem vesznek komolyan a szüleim?

Figyelt kérdés
Akárhányszor mondok nekik valamit, folyton legyintenek, hogy ez baromság. De még csak nem is tudományos dolgokról, vagy tényekről, hanem egyszerűen az érzéseimről akarok beszélni, akkor is ez a válasz állandóan, hogy csak bebeszélem magamnak. Gyerekkorom óta ez van, akkor is már sírtam az idegességtől, hogy hallgassanak már meg, de anyám csak röhögött. Felnőttként eljutottam odáig, hogy saját magamat se veszem komolyan. Sokat jártam szakemberhez, de mire rájöttem, hogy emiatt nincsenek gyakorlatilag érzelmeim. Miért csinálják ezt velem? létezik olyan, hogy lenéznek a saját szüleim? Fogyatékosnak néznek vajon?

2015. máj. 6. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a peched, hogy a szüleid érzelem nélküliek. Mondhatnám úgy, hogy ridegek.
2015. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a helyzet az hogy nem a te hibád... valszeg képtelenek a szüleid empátiára és igazi érzésekre... egyiköjük se lelkizös tipus nekik ez valami idegen dolog. Nyilván le fognak nézni emiatt. Muszáj tultenned magadat, a saját érdekedben!
2015. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mások érzéseibe simán bele tudják élni magukat, csak valahogy az enyémekbe nem...
2015. máj. 6. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
a nyíávogó puhapö'öket senki se szereti keres barátokat nekik rinyálj balfa'ka
2015. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam valami hasonló volt mikor gyerek voltam, mikor engem terheltek a lelki bajukkal,gondjukkal és megmondtam 10 évesen hogy engem ez nem érdekel mert ezzel csak azt érik el hogy engem is leterhelnek lelkileg kiröhögtek hogy én még csak gyerek vagyok.
2015. máj. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor ne bezsélj nekik az érzéseidről. keress olyan embereket akiket érdekelsz.Nyilván sajnos nem megoldás hogy elhatárolodsz tölük de talán kevesebb sérelem ér ha nem okoznak ujra és ujra csalódást.
2015. máj. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!