Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim annyira berágtak...

A szüleim annyira berágtak rám, hogy nem beszélnek velem, mert kiderült, hogy a barátnőm terhes. Ez most komolyan normális?

Figyelt kérdés
24/F
2013. febr. 20. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok, mit csináltok? Mert ha külön élsz és dolgozol, eltartod magad és így csúszott be a baba de vállaljátok, akkor ez van, sokat nem tudnak tenni.

Ha otthon laktok, ők tartanak el titeket és most gyakorlatilag az ő nyakukba varrnátok egy éjszaka is ordító csecsemőt akinek ők veszik a pelenkát, akkor jogos, hogy nem veregetnek vállon büszkén.

2013. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs látom a 24 évet....

Akkor marad az anyagi helyzetre és munkára vonatkozóan a kérdés.

2013. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már több mint 2 éve élünk külön. Én már dolgozom, barátnőm pedig nemrég keresett új állás után, amit nem valószínű hogy megkap.
2013. febr. 20. 23:42
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Én sem értem a reakciójukat.

Kedvelik a szüleid a barátnődet?

2013. febr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem a nyakukra csináltátok, majd megbékélnek. A tesómnál is ugyanez volt, anyáméknál hatalmas sértődés és "nem beszélek veled" botrányok, anyukám úgy ment el az esküvőre mint a kivégzőosztag elé. A mai napig együtt vannak (már 20 éve), azóta született még egy gyerek. A szüleimnek meg az unokák a mindenük.
2013. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 24-évesen már 2-gyermekünk volt és soha nem a nagyszülők vigyáztak rájuk....-soha nem is támogattak anyagilag bennünket.Apósom engem se szívelt és mindig féltékeny volt rám,pedig nálunk házassá után két évvel jött az első baba,(idén lesz 18-éves),néha a szülők nem is tudják miért aggódják túl a dolgokat,-elképzelhető azért mert,most nehezebb egy gyermeket felnevelni mint 20-éve.-Talán most én sem merném bevállalni.
2013. febr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nos igen, valóban nem könnyű mostanában elbírni egy gyerekkel, ezt nem vitatom.

Nekik már az sem tetszett, hogy elmentem rendőrnek, szóval várható volt, hogy ebbe is belekötnek.

2013. febr. 21. 00:08
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem, mutatóban sem normális...
2013. febr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

A szüleid hülyék. Normális nagyszülők támogatnának mindenben és örülnének az új családtagnak.


Tegyél meg egy szívességet magadnak,és a Kedvesednek, ne erőltesd a kapcsolattartást a szüleiddel. Jobb lesz mindenkinek. A lényeg, hogy a pároddal számíthattok egymásra, és talán az ő szülei normálisabbak. Az a legfontosabb hogy az érkező új életet mindenki szeresse és akarja, aki körülveszi, aki meg nem így gondolkodik, az kerülje.

2013. febr. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehet, hogy a barátnőddel van probléma?

A nagyszüleim is így reagáltak, amikor anyukám terhes lett. De nem a kor miatt, hanem mert úgy gondolták, nem illenek össze a szüleim, és ezért baj, hogy egy gyerek összeköti őket.

Igazuk volt, nem sok annyira rossz házasságot láttam, mint a szüleimé. Jobb lett volna, ha gyerekcsinálás helyett szakítanak, mindkettejüknek jobb élete lehetett volna mással.

Nem mondom, hogy nálatok is ugyanez a helyzet, de nem lehet, hogy ezzel van problémájuk?

2013. febr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!