Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan 14-15 eves aki...

Van itt olyan 14-15 eves aki ugy osszeveszett a szuleivel, hogy megszokott az elmeselne mindent pl. mikor szokott meg? Rendorseg hol kereste? Mi lett a vege (pl intezet)?

Figyelt kérdés
15, L es felek a holnapi naptol, mert anya tudott meg dolgokat, es felek ezt leveri rajtam (nem szokott bantami, de erzem) ongyilkos nem akarok lenni, rokonokhoz elmenni csak nem tudom ti hogy jartatok, megeri e ez

2015. máj. 11. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem éri meg...legjobb az őszinteség, még ha az tűnik a legrosszabb lehetőségnek is. Jobban jársz ha nem szöksz meg. (15/l)
2015. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Bár nem velem történt meg, de az exem ezt csinálta, szintén 15 évesen.

Ő a városunktól 600 km-re menekült el, hotelben lakott :))), persze ezt egy hétnél tovább nem győzte finanszirozni. Utána talált valami munkát, és irtó nehezen, éhezve, az utcán bojongva még kibirt kb egy hónapot.

Utána hazajött.


Keresve volt amúgy, újság, rendőrség.

2015. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet elszökni, mert kiskorú vagy, a rendörség úgyis megtalál és hazavisz. Ráadásul anyukád még mérgesebb lesz. Mit tudott meg anyukád ami miatt a szökésen gondolkodsz?
2015. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Balfácán válasza:
50%
Jobban jarsz ha otthon maradsz! Verés utan is lehet enni!
2015. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
38%

Szia !


Öngyilkos valóban ne legyél, annál szánalmasabb nincs. Én nem sajnálom azt aki öngyilkos lesz mivel nincs olyan, hogy nincs megoldás.


Én nekem volt egy osztálytársam, aki ugyan ilyen helyzetben volt mint te és elszökött Budapestre ami tőlünk 130 KM-re van szóval elég nagy távot tett meg ( vonattal / busszal ), ő is a szülei miatt. Később rendőrség megtalálta és bevitték intézetbe ami az elmondása szerint kurv*a szar, szóval nem ajánlom. Mellesleg, ha elszöksz az egyfajta elmenekülés a problémától nem megoldása annak, ami szintén nem jó. Esetleg, ha leírnád milyen dologról van szó, tudnék segíteni.

2015. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Jobb ha már fiatalon megtanulod, a tetteinkért vállalunk kell a felelősséget, ha elfutsz akkor csak egy újabb gyáva senki leszel.
2015. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 14, de voltam, és voltak nekem is kirohanásaim :)


Öngyi ne legyél :)


Menj szépen haza, mert úgyis kell.


Mit tudott meg Anyukád? Mindenre van megoldás.

Írtad, nem szoktak bántani (ez így normális), biztos rendes szüleid vannak, próbálj meg velük őszintén beszélni, még ha nagyon nehéznek tűnik, akkor is.

2015. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazabol olyan dolgokat tudott meg, amire kb 1 honapja azt mondta hogy ha megegyszer megtortenik szinte khtagad..pedig nem nagy bunok csak borzaszto szigoru szulok..mindig a tokeletesre torekednek es csak egy pelda hogy a baratom intezetbe kerult mert iskolabol kirugtak es a szulei besokaltak de a lenyeg hogy intezetes eyt anyam megtudta rendesen olyan balhe volt szinte vissza kellet maga konyorognm a csaladba..es apam nem tud semmit, mar pedig tudni fogja es rgzijat hasit a hatamba lehet
2015. máj. 11. 21:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Most akkor az a probléma, hogy intézetben lakik a barátod és ez anyukádnak nem tetszik?
2015. máj. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne menekekülj a tetteid elől! 15 évesen mindenki csinál hülyeséget, legtöbben pont a rossz szülői nevelés miatt! Legtöbb esetben nem a ygerek a hibás, és NE is hibáztasd magad feleslegesen! Én is balhés voltam 15 évesen, olyan balhékon vagyok túl, hogy senkinek nem kívánom! Sőt... begyógyszereztem magam, én is meg akartam halni, úgy éreztem utálnak a szüleim... tipikus lázadó kamasz voltam. Akkor úgy éreztem jól cselekszem, de késübb olyan ciki volt, rájöttem semmit nem értem el vele, csak olaj volt a tűzre. Ma már midnenki megbocsájtotta a bűneimet, és nem lovagolunk rajta! Értelmes szülő nem tagadja ki a gyerekét! Ha gondolod írj privit!
2015. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!