Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Ki nem állhatom a...

Rennie. kérdése:

Mit tegyek? Ki nem állhatom a nevelőapámat. (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Az elején még semmi baj nem volt normális volt.. most hogy már lassan 3 éve itt élünk vele egyre durvul a helyzet .. Anyuval nem tudok beszélni mert elvakítja a szerelem , nem egyszer volt már olyan, hogy éjjel arra keltem hogy simogat , vagy éppen a gépen találtam magamról videót ahogy zuhanyzok .. anyunak elmondtam ezeket el sem hitte, hülyének nézett , hogy én ezt csak kitalálom , hogy szétválasszam őket.. volt olyan is mikor anyu elment a mamájához 5napra aki több mint 200km-re lakik tőlünk, addig én nem szerettem volna itthon lenni ezért arra a pár napra "odaköltöztem " barátnőmhöz.. 2nap után a nevelőapám lejött a barátnőmhöz és elkezdett rángatni hogy mennyek haza.. barátnőméknél az egész család látta , mégse hitte el anyu mikor ezt elmondtam neki annyit mondott hogy vetessek látleletet .. nem egyszer próbáltam vele 4 szem közt beszélni hogy nekem ez így nem megy.. de nem hatásos (azt hozzáteszem , hogy amióta együtt van anyu ezzel a pasival teljesen megváltozott)... most fennáll egy lehetőség lassan 1 éve vagyok együtt a barátommal , és felajánlotta a mamája , hogy odaköltözhetnék hozzájuk.. de anyu nem szeretné , mert fél nevelőapámtól , hogy elküldené.. (már volt olyan , hogy azt mondtam , hogy elköltözök apuhoz , és azt mondta , ha én megyek jöhet anyu is..) .. ezért nem nagyon szeretné hogy elköltözzek , de én ezt már nem bírom..pszihopata , pedofil hajlamok közt élni... Mit csináljak , hogy jó legyen? :/ 16 éves vagyok.

2015. máj. 11. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel.Az a videó szerintem elég bizonyíték.
2015. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Először is bizonyítékokra van szükség, mert mondani én is tudok sok mindent, a leírtak alapján én első blikkre nem hiszem el ezt a történetet, de tegyük fel, így van, tehát bizonyíték, azt anyukádnak megmutatni, ha ő átnéz rajta akkor esetleg osztályfőnöknek szólni, de arra akkor számíts, hogy ha elvesznek tőle akkor nevelőbe kerülsz.

Nekem alapvetően furcsa még az is, hogy éppen van egy tartósabbnak ígérkező kapcsolatod, meg amúgy az egész helyzetleírás sántít...

2015. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem fordulj a rendőrséghez és családsegítőhöz, vigyél magaddal tanukat is, akik tudják bizonyítani, hogy mit művel ez az "ember". Anyukádra nem számíts, őt ne is avasd be semmibe. Szerintem hagyd, hagy tegye ki az utcára, nem anya az ilyen. Megérdemelné, hogy az utcán kössön ki.
2015. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nyugodtan költözz apukádhoz. Anyukádat nem érdekli a testi/lelki épséged akkor téged miért érdekelne ha a pasija kirakja? Felnőtt nő, kezdjen el dolgozni és béreljen egy szobát valahol. Nehogymár téged szolgáltasson ki neki azért, mert lusta dolgozni...
2015. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló ..

nem lenne igaz nem találnék ki baromságokat.. örülnék neki ha nem lenne ilyen a helyzetem , nem festeném az ördögöt a falra..

a többi válaszolónak köszönöm a segítséget.. ezzel annyi a "baj" , hogy félek a következményektől ..

őszintén félek a nevelőapámtól ..

2015. máj. 11. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Azonnal költözz át apukádhoz.
2015. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
edesanyad mit szolt amikor megmutattad a rolad keszult zuhanyozos videot?
2015. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tuti nem mutatta meg neki. :D


Amúgy menj el apádhoz, ennyi.

2015. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem mutatta meg akkor nyilvan felmerul az emberben a gondolat hogy nem is letezik.
2015. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs semmi félnivalód, hiszen ez az ocsmányság nem a te szégyened és igenis kérj segítséget, állj ki magadért, mert ennek súlyosabb következményei lehetnek rád nézve!

Az ügy nem kap nyilvánosságot, ilyenkor a hatóságok is a legmegfelelőbb megoldást igyekeznek megtalálni. Az ilyen beteg hajlamú tetvek gyakran ezért viszik véghez sikeresen a dolgaikat, mert az áldozat nem mer szólni senkinek sem!

Nem fogsz nevelőintézetbe sem kerülni, hidd el, ez nem így működik.

Iskolában egy-egy megbízható tanítótól is kérhetsz segítséget, tanácsot, de mindenképpen tégy ellene a magad érdekében, ha szembesítik az édesanyádat ezzel, akkor kénytelen lesz a sárgaföldig elszégyenli magát és belátni, hogy kitegye ennek a retardáltnak a szűrét azonnal!

2015. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!