Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha ki nem állhatom...

Nyuszifülcsi kérdése:

Mit tegyek ha ki nem állhatom az anyámat? Mit lehet tenni hogy szabadulhatok meg tőle?

Figyelt kérdés
Most hiába fogtok pattogni hogy mondhatok ilyet a saját anyámra de elméletileg egy anyának az az egyik feladata hogy boldognak lássa a lányát. De ez az egész életemet megkeserítette és most még neki áll feljebb a dolgoknak amikor messze nincs igaza.

#anya #utálom az anyámat
2015. márc. 17. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Csomagol, költözik, jó messzire!
2015. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Legszívesebben azt tenném... Csak nem tudnám hogy állna a pofája utána...
2015. márc. 17. 19:56
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Ezt most, azért kérdezted itt meg, hogy akik leállnak pattogni neked azokat jól leszavazhasd? :D :P

Ha tini vagy még akkor költözz apádhoz, vagy kérd illetékeseket meg, hogy intézetbe mehess!

2015. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

18 vagyok.

És nem leszavalnám ahogy te mondtad csak tudom vannak olyan szájkaratésok aki kegyből nekem állnak hogyan mondhatok ilyet a saját anyámra stb... Pff apámhoz? Inkább hagyjuk mert anyám úgy vzeti az orránál fogva hogy csak na... ;)

2015. márc. 17. 20:06
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdésed?

Nagykorú vagy, lépj le!

2015. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg is tenném ez az egész lelépősdit de tuti hogy egyből tudnák hova kellene jönni ez a probléma :/
2015. márc. 17. 20:12
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha zaklatna, távolságtartást is kérhetsz, már felnőtt vagy.
2015. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Komolyan?
2015. márc. 17. 20:17
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nagykorú vagy, nem kötelezhetnek kapcsolattartásra(kivétel persze van).

Viszont, ha bármi gebasz van, nem kötelezi őket senki, hogy támogassanak illetve visszafogadjanak.

Ha nagy dérrel dúrral elköltöl onnantól fogva magad vagy.

Elmondod mi baj? Ha akarsz írj privit.

2015. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Írtam!
2015. márc. 17. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!