Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megengednétek a 13...

Szülők! Ti megengednétek a 13 éves lányotoknak, hogy horrorfilmeket nézzen, és metál zenét hallgasson?

Figyelt kérdés

2015. máj. 12. 19:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%

Metált igen.

Horrort nem javasolnám, vannak olyan filmek, amik még a felnőttekre is nagyon nyomasztó hatással vannak.

Persze tizenévesen én is megnéztem egy csomót, aztán meg féltem. Ma már nem érdekel, nem is nézek.

2015. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Gyémántlány ***** válasza:
96%

Azt hallgatna, amit akar. Nem lesz senkinek semmi baja attól, hogy a saját zenei ízlésének megfelelő számokat hallgat.

A horrort sem tiltanám meg, hiszen, ha érdekli, úgyis megnézné barátnőknél, a tudtom nélkül. Az pedig sosem jó. Megmondanám neki, hogy mindenképpen megbeszélheti velem a látottakat, ha akarja, mellém bújhat este, ha úgy szeretné :) Az ilyen dolgokban inkább semlegesnek kell maradni szerintem, hadd tapasztalja ki magának a gyerek, mit szeret, és mit nem. Ha valamit tiltasz, az sokkal jobban fogja vonzani az egészségesnél, ha valamit ráerőltetsz, azt valószínűleg megutálja. Jobb ezeket a dolgokat rábízni, támogatni abban, amit szeretne, de beszélgetni vele, és figyelmeztetni a veszélyekre.

2015. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
58%

Metál zenét persze, nincs abban semmi rossz.

A horrort viszont nem támogatnám egy gyereknek.

Nézzen nem karikás filmeket.

2015. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
65%
a zenét mindenképp megengedném. a horrort is bizonyos mértékig de csak úgy hogy közben otthon vagyok.
2015. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
97%
Hogyne. Önálló akarattal rendelkezik. Mondjuk metált már embrióként hallana, ha én lennék az anyja, de a horrorral sincs semmi baj.
2015. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
31%

Nem

Nem azért mert ellene lennék csak hát ki tudja mit tesz vele.

Én 7 éves korom óta nézek horrorfilmet és semmitől nem undorodok és soha nem ijeszt meg egy film se.

Az más kérdés hogy vannak dolgok amik bármire visszavezethetőek akár még erre is, és pont ezért nem engedném.

15-16 éves korában esetleg, nem véletlen van ott az a 18-as karika.

2015. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
94%
Ha az okoz neki örömet, miért ne? Bár én magam is metálos vagyok szóval dicsérném is érte.
2015. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
9%

"Hogyne. Önálló akarattal rendelkezik."


Csak éppen kiskorú, nem felnőtt ember.

Nyilván te sem, mert akkor nem írnál ilyent.


Nem véletlen van 12-14-16-18-as karika.

2015. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
14%
Horrort nem, nincs kedvem utána évekig prszichológushoz rohangálni vele. Zenét olyat hallgat, amit szeretne, csak a környezetét ne zavarja a hanghatásokkal. Tény, hogy jobban örülnék, ha amit hallgat valóban zene és nem csak zaj.
2015. máj. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
54%

Zeneével nincs bajom. A horror filmekkel sem, de nyilván elmondnaám neki, hogy mit ne nézzen meg inkább. Egyébként meglep, hogy sokan jönnek a karikával, hogy korhoz kötött... Megkep, hogy a horrort sokan tiltatnák, de az éden kertet, meg hasonló pocsék dolgokat akár reklámok ideje alatt is nézika gyerekek. Pedig én inkább ezeket tiltanám keményen.

Inkább nézze meg a Freddy Krugert mint azt, hogy a nyalóvilágban nyíltan dugnak.

2015. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!