Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi baja van tesom...

Szerintetek mi baja van tesom felesegenek velem? Elakar kuldeni.

Figyelt kérdés

Tehat..

Tesom felesege elegge ...lusta ember.

Hazudozik ossze vissza anyunak, keveri a kakat tesom es anyu kozott.

Kihasznalja anyat, mert ha anyu valamiben nem tud nekik segiteni akkor azt mondja hogy milyen nagymama vagy te, neked nagymamai kotelesseged...stb.Tesomnak mindig tok mashogy allitja be a dolgokat, esmikor nincs itt tesom, olyan mocskosul beszel anyuval hogy rossz hallani..Multkor mikor anyu nem volt itthon, megjott a csaj a gyerekkel es elkezdett bogni anyu ferjenek hogy nekik semmire nincs penzuk stb... meg hogy anya a hibas mindenert. Holott anyu vesz nekik mindent, es minden honapban torleszti az o adossagukat hogy kitudjanak jonni ho vegere....

Szoval mikor elkezdte anyut szidni..kimentem es mondtam neki tok nyugodtan hogy fejezze be , erre olyanokat mondott orditozva reggel 7kor..(szomszedok tuti orultek) hogy en takarodjak el ittthonrol dolgozni, minek lakok meg itthon, mert csak viszem a penzt anyutol ami nekik jol jonne..

Meg mikor kiment..egy nagyon undorito megjegyzest tett a szarmazasomra...

Elegem van ebbol a nobol..szetcseszi a csaladunkat. Anyu amugy is beteg es allandoan ideges miattuk, mert felti tesomat hogy az utcara kerulnek, mert allandoan mindenkit perelni akarnak.Mindig van valami bajuk.

A no azt hazudta anyunak hogy februarban beiratta a gyereket bolcsibe, juniustol mehet. Most allitolag bent volt, es egyaltalan nem mehet bolcsibe mert azt mondtak neki hogy elkevertek a papirokat... Anyu bolcsodeben dolgozott, gondozono volt, es felhivta oket hogy mi az hpgx elkeverik..

Es akkor mondtak hogy szooo sincs ilyenrol.

A csaj be sem iratta bolcsibe...

Nem akar visszamenni dolgozni, pedig anyu a sajat fizetesebol havonta tobb 10.000 ft-ot ad nekik, a pici babara gondolva, hogy kijojjenek honap vegeig. De a lany mindenfelet kitalal hogy ne kelljen visszamennie. Csak ha nem megy vissza, anyu nem fogja birni anyagilag szerintem...

Anya nyugdij mellett dolgozik, es igy is elvallalta hogy szeptemberig vigyaz a 2 eves kisfiura, de utana mar egesz nap fog dolgozni ...Vagyis kene neki..

Anyu mondta multkor neki hogy most szeptembertol nekem akar felrerakni penzt, a ballagasra, egyetem..stb

De ez sem tetszett neki es kiakadt..

Annyira beletelepszik az eletunkbe mar..hozza a negativ energiait es itt is olyan egy szar legkor van hogy az hihetetlen...

Gyulolom ezt a not..Bekavarja a kakat mindenhol aztan rohogve tovabbmegy

Mit lehet tenni egy ilyennel!?


18/L


2015. máj. 17. 07:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Bocsi felre irtam..

Ugy volt hogy szeptembertol megy bolcsibe

2015. máj. 17. 07:33
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyud még ezeket is elnézi neki, akkor semmit sem. Nyilván, inkább a testvéred érdekeit tartja szem előtt, semmint a csajét, hiszen ilyen nőt KÉPTELENSÉG kedvelni. Na, meg ott van a kisgyerek is :( Nem tudom, a születése előtt hogy mentek a dolgok, de ha előtte is támogatta őket anyukád, akkor a nő valószínűleg azért is szülte meg a babát, hogy szilárdítson a dolgon. Így nem kell dolgoznia, lesz mire fogni, miért nem dolgozik, még akkor is, ha már a kicsi nagyobb lesz, és ideje nagy részét az iskolában tölti majd. Pl.: délután menni kell érte, nem tudnék hazaérni. Vagy: és főtt kaját ki fog adni neki mindennap? Kényelmesebb számára elmenni a pénzért, amit anyud ad neki... Csak abban reménykedhetsz, hogy tesód valami okból elhagyja, remélhetőleg, észreveszi a rossz tulajdonságait.
2015. máj. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat amig anyukad ilyen rendes veluk addig a nyakatokon fog maradni! Uldozd el vhogy...szemetkedj vele..nincs jobb otletem...kitartas!
2015. máj. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja es veled csak annyi a baja hogy te elole veszed el a penzt...ezt o igy latja..te vagy a kozellenseg szamara!
2015. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a csaj szemét módon beszél, stb, akkor vedd fel telefonnal és ha már van elég sok felvétel, akkor játszd le a testvérednek.
2015. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tesodek a ti hazatokban laknak ugy, hogy anyukad meg fizeti is nekik a hiteluket es segit nekik ahol tud? Es a csaj akat teged elkuldeni? Ugyanmar, ez nem normalis. Ugysem tehet semmit.

Mi az, hogy megjegyzest tett a szarmazasodra? Nem a csalad tagja vagy, a csaj ferjenek a tesoja?

Semmi joga ilyeneket tenni/mondani. Nyugi, ugy sem csinalhat semmit.Max azt eri el, hogy egyszer testverednek is elege lesz belole....

2015. máj. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ötössel egyetértek. Ha legközelebb hisztizik, menj ki, de zsebeddel a telefonoddal, amin elindítottad a hangfelvételt, és úgy, hogy ő ezt ne vegye észre! Egyébként meg, mi köze van hozzá, hogy anyud mit rak neked félre? Hihetetlen, de komolyan! Tesód vak, ha ezt nem látja! Anyukád elmondta neki ezeket?
2015. máj. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Neem ok nem itt laknak de sokat vannak itt mert mindig vigyazni kell a gyerekre..pl tegnap olyan volt hogy pont osszefutottak anyuval a haz elott. A no hozta volna a gyereket hogy vigyazzunk ra.

Anyu felcsongetett hogy jonnek fel vigyazzak ra.

De en epp furodtem es akkor pattantam ki a kadbol. Mondtam anyunak h furdok pont de sietek.

Erre a csaj allitolag tok kiajadt hogy most furdik??! Akkor ki vigyaz a gyerekre?!

Stb..

Kb 2 perc alatt feloltoztem..de mind1..

Gyulolom.. Meg elakarjak cseszni nyaramat is

Mivel nyaron egesz vegig itt lesz majd a baba ( eddig ugy nez ki hogy 4 oraba hajlando dolgozni...) es anyunak delig vigyaznia kell ra. Utana 1 re rohan dolgozni. De tesomek ugy akarjak megcsinalni hogy ok delbe nem akarjak a gyereket elvinni mert meg kikarnak menni a kertbe es hogy addig legyen itt...

Ram fog maradni. Nekem augusztusban nyelvvizsgam lesz... ilyen intenziv tanfolyamra fogok jarni junius 22.-tol juli 17.-ig delbe erek haza majd minden nap es utana angoloznom kene, de ezzel megint jol bekavarnak nekem ha este 5-6 ig vigyaznom kell ra majd mert anyu dolgozik ok meg kertben vannak..

Szeretem azt a babat meg minden de nem vagyok hajlando bealdozni nekik a nyari hetvegeimet , csak azert mert nem kepesek azt megoldani hogy mig tesom kertben van addig a gyerekkel otthon lenne a csaj.

Annyira szar igy....latom elore az egesz nyarat..

2015. máj. 17. 08:10
 9/14 A kérdező kommentje:
*nyari hetkoznapjaimat
2015. máj. 17. 08:12
 10/14 anonim válasza:

ez a nő beteg.. vigyázni kell vele, mert lehúzós! amugy bocsi hogy ezt mondom, de itt az a helyzet hogy anyud nem érdekli a véleményed, és nem fogja kirakni, mert fontosabb a tesod mint az hogy Te meg vagy-e elégedve vele, és egyáltalán azzal hogy a saját lakásodból elküld az mi?? xdd és egy k**csög rasszista csajjal együtt élni nem épp a legjobb ötlet :)

hiába veszed fel teloddal a hangot, nagy ívben tesznek rá, hogy neked mi a jó :( anyud helyébe kiraknám! Hát de mond már neki hogy csináljon valamit....

2015. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!