Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egy felnőtt férfi 30. születés...

Egy felnőtt férfi 30. születésnapját kinek a joga megszervezni: az anyjának vagy a feleségének?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 07:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Együtt???
2014. szept. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Együtt nem megy, ellentétesek az elképzelések.
2014. szept. 14. 08:03
 3/31 anonim ***** válasza:
95%

Ha "jog"-ról beszélünk, akkor mindkettőnek. De ha egy ilyen dolognál is a jogot kell segítségül hívni, az már régen rossz...

Miért nem szerveznek külön?

2014. szept. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy kinek van JOGA - ugyanis a születésnap szervezése NEM JOG kérdése.


Az meg, hogy ki mit szervez, mindenkinek magánügye, nem lehet megtiltani, hogy valaki megköszöntse a gyerekét/férjét.


Ha a két nö értelmes lenne, akkor közösen szerveznének valamit, ha az egyik vagy mindkettö olyan korlátolt, hogy arra nem képes a szeretett ember kedveért, hogy EGY napig nem veszekedjenek, az igen siralmas rá(juk) nézve.

2014. szept. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%

Én eleségként úgy gondolom, hogy nekem, ha a anyósomat kerdeznéd ő pedig azt mondaná valószínűleg, hogy neki.


Viszont velem el együtt, úgyis a lesz, amit én akarok ;) ha meglepetés, hiszen ahhoz, hogy az anyukája szervezzen valamit nekem is asszisztalnom kell nem?


Nem igazán felhőtlen a viszonyom az anyósommal, de az ilyen megbeszelessel sosem volt gond, hisz én is a fia érdekeit nézem.

Úgyis űgy szervezünk, hogy nekintetszen, és ne nekünk..


1

2014. szept. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

A jogot nem törvényileg értettem.


Anyósom otthon szeretné tartani, magánál. Ezzel az a baj, hogy sem apósomat, sem apósom szüleit, sem a saját apját nem hajlandó beengedni a házába. Ezért én szeretném egy étteremben, ahol mindenki kényelmesen elfér és mindenki el tud jönni, aki fontos a férjemnek. Pár közeli barátot és az én családomat is meghívnánk. A férjem szereti az ilyen nagy bulikat, biztos meglepődne és elérzékenyülni.

2014. szept. 14. 08:16
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
Szervezzetek két bulit, ha nem bírtok megegyezni...
2014. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, én sem törvényileg értettem a jogot, de ha csak annyi eszed van, hogy félreérted a választ, és haszontalannak minősíted, akkor feladom.

Sajnálom a férjedet.

2014. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Talán kérdezd meg a férjed, ő mit akar.
2014. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Tartsatok kettőt, egyet étteremben, egyet meg anyósodnál. Vitatkozás nélkül. Így mindenki örül, férjed 2x is :)
2014. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!