Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összeverekedtem az anyámmal....

Összeverekedtem az anyámmal. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok,családi házban élünk ketten anyámmal.Ma délelőtt poénból 3x úgy csapott fejbe,hogy az egyik kezét odatette a fejemre és voltaképp így csapott a saját tenyerébe erősen.Akkor kértem,ezt ne csinálja többet,mert így is fáj,belerezonál a fejem,ami amúgy is fáj,mert beteg vagyok,arcüregyulladásom van.

Erre fél órája közölte velem,hogy kedden délután vigyek föl vele a temetőbe egy nagy zsák virágföldet.Én mondtam neki,h meglátom még mi lesz kedden,ne ossza be az időmet.Ez nem tetszett neki és bejött a szobába,majd megint úgy vágott fejbe,mint reggel,majd hátba is vágott.Erre én erősebben ráütöttem,majd ő visszaütött,erre én rávágtam a kézfejére egy hatalmasat.Ez fájt neki és elkezdett szídni,erre én mondtam neki,hogy ha még1x megüt,eltöröm a kezét.Erre elborult az agya,visszarohant a szobába és tiszta erejéből arcon vágott 2x egymás után,majd én dühből visszaütöttem,majd ő is így tovább.Közben meg szídkozódott...

Ez történt.Én voltam a hunyó? Sosem "vesztünk így össze" még.Most elég xarul érzem magam,de nem érti meg,hogy az ütögetés nekem nem poén.


2015. máj. 17. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
hát ne lepődj meg ha kirak otthonról.
2015. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Megérdemlitek egymást. Mindketten hülyék vagytok.
2015. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
beteg familia...
2015. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
26 évesen anyáddal laksz ... és nem vagy képes segíteni neki... és verekszel vele... hát... eléggé gáz
2015. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Alma meg a fája.
2015. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Egyikötök sem normális az tény. De egy biztos. Ha az én fiam lennél akkor a lakásból úgy dobnálak ki, hogy a lábad sem érné a földet. 26 évesen anyád nyakán élsz, és még neked áll feljebb??
2015. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Elfogadom a kritikát,azért is osztottam meg ezt veletek,idegenekkel...

Igen,itthon lakom,mert miért ne?Kb.a korosztályom 80%-a...Anyám nyakán?Nem.Van munkahelyem,mindent felesben fizetünk.Hol olvastátok,hogy nem akarok segíteni??A keddi nap egyszerűen képlékeny még és nem biztos,hogy pontban az általa megadott időpontban itthon leszek (nővér vagyok).

Ti hogy reagálnátok le egy ilyen helyzetet?Tudom,hogy nem volt helyes.Alapból nagyon jó kapcsolatunk van egymással,ez egy rendkívüli dolog volt.

2015. máj. 17. 18:03
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok.
2015. máj. 17. 18:03
 9/18 anonim válasza:
49%
Minden családban vannak problémás esetek, a te esetedben legjobb lenne ha bocsánatot kérnél az anyudtól. Bizonyára ő csak egy rossz poénnak szánta ezt az egészet, amiből később családi összetűzés történt. Ez többnyire orvosolható. Menjetek el anyuddal egy étterembe és beszéljétek át a mindennapos problémákat. Biztosan meg fogja érteni.. :)
2015. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm szépen!Te legalább nem érezteted,hogy egy szörnyeteg vagyok.:)

Igen,már bocsánatot is kértem és anyu is bocsánatot kért tőlem.Úgy gondoljuk,hogy attól vagyunk ingerültek,mert sajnos egy hónapon belül meghalt mindkét testvérem..:,( Valószínűleg ezért vagyunk agresszívek most,de vigyázni fogunk,hogy ez ne ismétlődjön meg.

2015. máj. 17. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!