Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak? Kulfoldon elek...

Mit csinaljak? Kulfoldon elek anyammal es a neveloapammal de nagyon nehez itt, az osztalytarsaim kikozositenek, nagyon sok migrenes rohamom van es inkabb logok az iskolabol mint hogy megprobaljak bemenni..

Figyelt kérdés

Az osztalytarsaim kozott nincsenek barataim, en vagyok az egyetlen aki ugymond beteges, utalom a sulit es emiatt nagyon sokat veszekszem anyummal, aki mindig azt mondja, ha ez ilyen nehez, koltozzek haza apamhoz..... vele viszont nincs valami jo kapcsolatom, a felesegevel se es nem tudnam en is otthagyni anyamat ahogy apam tette. Viszont szepen lassan komolyan kikeszulok ettol es valoban egy honapbol 2 het betegseg vagy migren. az orvosok nem tudnak segiteni en lassan becsavarodok es folyamatosan veszekszem anyammal emiatt lassan romlik a kapcsolatunk. en ezt az evet nem birom ki itt vegig, tegat valamit csinalni kell, az iskolavaltas nem opcio

14 lany



2015. ápr. 24. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Valahogy lelkileg és testileg meg kellene erősítened a szervezetedet. Sport, vitaminok első körben. Hogy jönnek elő a betegségeid és miért tartanak két hétig? Mert a migrén tudtommal olyan, hogy fél napig tart, utána elmúlik. Milyen betegségeid vannak még? Mert egy nátha is csak 3 napig igényel ágyat, utána azért lehet menni suliba. Tenned kellene azért is, hogy a közösség befogadjon, mivel te vagy ott az új, neked kell pedálozni. Kedvességgel, szeretettel fordulj a többiek felé és legyél mindig jókedvű, őszinte. Akkor ki van zárva, hogy mindenki kiközösítsen, nem tudom elképzelni. Itt neked kell változtatni magadon, ne külsőleg másoktól várj segítséget, mert azt senki nem kap. Nem egy orvos fogja megoldani a problémáidat, csak magadra támaszkodhatsz. Erősítsd magadat, jógázz, íratkozz be valami sportra és vegyél vitaminokat, jelentkezz valami túracsoportba.
2015. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Koszonjuk, elso, ez igazan hasznos valasz volt...


Nagyszulokhoz nem tudsz menni?

2015. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én anno osztályt váltottam, egy próbát megér .barátkozz össze más osztályokból való diákokkal aztán amelyik szimpibb oda kérd át magad anyukád által.
2015. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Mivel anyád is ezt mondja, hogy apukádhoz menj: én ezt tenném. Valószínű, otthon sem érzed jól magad és egy harapófogóban vagy. Talán elfogadna apukád, ha lenne külön szobád, és normális iskolában jól érzenéd magad, jobb lenne a helyzeted. Gyere haza.
2015. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megkerdezhetem, h melyik orszagban elsz?

Mennyire beszeled az ottani nyelvet?

2015. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Svájcban és jól beszélem (B2-C1 tuti meglenne)
2015. ápr. 28. 19:54
 7/8 A kérdező kommentje:
És apummal tényleg rossz a kapcsolatom, félek hogy ott csak rosszabb lenne, mert folyamatosan úgy kezel mint egy bébiszittert, h vigyázzak az öcséimre (akiket láthatóan jobban szeret....)
2015. ápr. 28. 19:56
 8/8 anonim válasza:
Beszelj vele az iskolavaltasrol, hogy megoldhato-e, puncsolj egy kicsit anyukadnak, takarits,.mosogass, stb. Semmikeppen ne akkor beszelj vele,amikor stresszes napja van, hanem amikor boldog! :)
2015. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!