Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá, ha a 15...

Mit szólnátok hozzá, ha a 15 év alatti lányotok egy ilyen számot osztana meg Facebook-on?


2015. máj. 17. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Had formálja a zenei ízlését, és ha neki ez tetszik, hát ossza meg. Én is olyan zenéket bömböltettem tini koromba, csoda anyu nem mászott a falra... :)
2015. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

én 13-15 évesen ilyet hallgattam (és néztem):

https://www.youtube.com/watch?v=EUvpMhw5ALw


most 21 éves vagyok, egyetemre járok, normális kapcsolatom van a szüleimmel és a barátaimmal is, szóval semmilyen negatív hatással nem volt rám :)

2015. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj.


45N

2015. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, nem látok benne semmi rosszat. Igaz, nem néztem végig a klipet. De egész aranyos. Igazából nagyon igyekezni kell, ha ki akar valaki akasztani klippel (illetve nem, sok kis popizétől a falnak megyek), anno egy depisebb időszakomban nem kicsit durva klipeket és albumokat irattam cd-re egy partyn... No ha olyanokat osztana meg a facebookon, az azért már kicsit erős lenne, elbeszélgetnék vele, hogy bárki láthatja, tanár, mit tudom én... Otthon nézheti, mégis mit kéne vele csinálnom? Ha egy rendes, normális, viszonylag kiegyensúlyozott lányka (tiniknél azért nagyobb a tűrésem eme szempontból, olyankor az ember el tud bizonytalanodni), akkor játszhat és nézhet, szinte amit akar. Nem akármit, vannak azért határok, most nem akarok példákat mondani... De elég sokmindent. A művészetben vannak erőteljesebb, kevésbé jólfésült, de szükséges részek, az ember kíváncsi...

Horrort is nézhet valaki, mégsincs vele semmi baj. Zenében, képzőművészetben is el lehet térni a jókislányos vonaltól.

Bár még mindig nem tudom, mi a fentivel a baj.

2015. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy ő se marad ki abból a korszakból amikor úgy érzi így lehet önmaga. Nekem is volt ilyen korszakom ilyet hallgattam eszerint öltözködtem most kb 5 évvel utána egy normális aranyos lány vagyok suliba járok, tanulok, jó kapcsolatom van a szüleimmel barátaimmal egy szóval semmilyen rossz hatással nem volt rám. Talán még segített is formálni magam valahogyan.

Ezen majdnem mindenki átesik szerintem.

Ne aggódj, az én szüleim se örültek neki de végül nem lett semmi baj belőle, remélem nálatok se lesz :)

2015. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel a zenével semmi baj sincs. :) Én 14 éves vagyok, 11 éves koromtól hallgatok hasonló együtteseket (azaz j-rock bandákat), és teljesen normális vagyok. Ettől még nem "romlik el" :)
2015. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, azt hallgathat amit akar. Ne akard kényszeríteni semmiféleképpen hogy ne hallgassa. Tekintve hogy J-rock, (ami egyébként gyengébb mint az európai és amerikai rock) lázadóbb szellemre utalhat. Ellenkezőjét érnéd el vele, na meg nincs is baj ezzel a zenével.
2015. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit tennék hozzá, hogy én 19 éves fiú vagyok, 7-8 éve hallgatok rockot, metált, ennek ellenére nem lettem tömeggyilkos se pszichopata.
2015. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi baj nincs. Még mindig inkább ez, mint hogy olyan dalokat osszon meg, amiknek a szövege csak a dugásról szól. Egyébként meg a többség úgyis kinövi ezt a stílust idősebb korára, és inkább tiniként kísérletezik.
2015. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 LidoKain válasza:

Én meg mansonos voltam, igaz az nem annyira durva, de a lényegen nem változtat.


[link]

2015. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!