Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ez gáz lenne? Ti mit...

Fiúk, ez gáz lenne? Ti mit szólnátok hozzá? Nem furcsállnátok?

Figyelt kérdés
Egy lány, akivel 1x-2x beszélgettél, jól elvoltatok (enyhe flört is volt) és látványosan meg volt a kölcsönös szimpátia. Bejelöltétek volna fb-on, de a lánynak nincs fb-ja. Eltelik pár hónap úgy, hogy nem is láttátok egymást, nem is hallottatok a másikról, a lány pedig bejelöl annak ellenére, hogy fb-on ki van téve, hogy jegyben jársz valakivel. Ez fura lenne?

2015. jan. 22. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hmm… szerintem csak Facebook
2015. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szalbazsák méretűt!
2015. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz, én lány vagyok. De még én is furcsállom. o.O
2015. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Nem biztos, hogy emlékeznék a lányra.

2. Ha igen, kicsit meglepődnék, hogy ennyi idő után bejelöl, de tovább nem rágódnék ezen.

2015. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor inkább ne jelöljem be? Csak miatta csinálnék fb-ot, szóval ha hülyeség, inkább hagyom. Amúgy tuti, hogy ő emlékezne rám...igaz, hogy csak párszor beszéltünk, de akkor viszonylag sokat, és sokat voltunk egymás közelében, csak ritkán volt alkalmunk beszélgetni.
2015. jan. 22. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne a "gáz", hogy pár hónapja flörtölgettem még egy lánnyal, most meg már eljegyeztem egy másikat...


(Amúgy szerintem jelöld be nyugodtan, nem hiszem, hogy furcsállni fogja, ha meg mégis, úgyse találkoztok többet)

2015. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor is az volt fb-on, hogy jegyesek, de nem biztos, hogy tényleg azok, mert fiatalok, 23 évesek sincsenek, csak régóta együtt vannak...elvileg ilyet azok is kitesznek, akik valójában nem is jegyesek.
2015. jan. 22. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!