Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya azt mondta, hogy írjam...

Anya azt mondta, hogy írjam ki az esetünket valahova. Hogy tennétek igazságot?

Figyelt kérdés

Először röviden leírom a hátteret, mert anélkül nehéz jogosan bármit is mondani. Már egy ideje nem túl jó a kapcsolatunk. Azt mondja, nem segítek otthon semmit, csak bunkóskodni tudok. Szerintem ez nem igaz, egy csomó mindent csinálok, csak nem mindig találom logikusnak a fontossági sorrendet, amit felállított. Valahogy úgy néz ki, hogy mosni, vasalni, takarítani, aztán ha marad idő, tanulhatok is, az nem számít, hogy este, fáradtan már nem megy. Logikátlan utasításokat ad nekem is, meg a hugomnak is, amit minimális gondolkodással sokkal praktikusabban meg lehet oldani. Mindig az ő dolgait helyezi előrébb, pl múltkor siettem volna a buszra, de el kellett sétálni ebédelni, és nem is értettem, hogy ezt miért csinálja.. Már többször is elküldött otthonról, a semmittevésemért nem fog eltartani. Múltkor el is mentem, de meggondoltam magam, és mondván, hogy ezt nem teheti, hazamentem. Már én is várom, hogy elköltözhessek, de egyelőre ez nem lehetséges.

És most jön a mai sztori, ami miatt ennek az egésznek ide kellett kerülnie. Tegnap éjfélkor felébresztett, hogy szedjem ki a hajam a kádból, és mossak fel, mert nem tettem meg szokás szerint(én nem így látom). Aztán mivel ma reggel korán kellett kelnem, felidegesedtem, és írtam neki egy üzenetet az sikertelen életéről és ostobaságáról. Reggel megkértem, hogy vigyen ki a buszra (megígérte, hogy amiért kiköltöztünk a világvégére, mindig kivisz. Eddig egyszer nem kellett meghunyászkodnom miatta). Aztán meglátta azár üzenetet, kétszer megütött, és azt mondta, töröljem ki. Mondtam, hogy csak az ő telefonjáról lehet, és nem tudom a kódót. Nem baj, töröljem ki.

Ezek után azt mondta, írjam ezt ki valami közösségi fórumra, és ott majd elrendezik. Kérlek válaszoljatok, mert mert el kwll küldenem a linkjét! Köszi 18 és 39


2015. máj. 18. 07:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
13%
Nos, ha a hajadat találnam a kádban, én is kipucoltatnam veled. A többi mondanod értelmetlen. 18 évesen ki tehet a szülő, lévén már nagykoru vagy. Az üzenet bunkóság volt.
2015. máj. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
18%

ha a világ végén laktok, már el kéne indulnod suliba.

Alma meg a fája...

Egyébként kételkedem...

2015. máj. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
11%

1. Ennyi idös embertöl már elvárható az az APALVETÖ dolog, hogy sehol nem hagy rendetlenséget saját amda után. Ez többek közt azt is jelenti, hogy mosakodás utána fürdöszobát tisztán (hajakat kiszedbe, mosdókagylót, kádat/zuhanyzót kimosva, padlót feltörölve) hagyja ott az ember.


2. Anyádnak bunkó üzeneteket írni igen gyerekes, és szemét dolog.


3. Anyád helyében tényleg kidobnálak otthonról, mert nem vagy képes kultúrált együttélésre. Mivel már elmúltát 18, ezért minden további nélkül megteheti és szerintem jogos is lenne.

2015. máj. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
34%

Most konkretan mit is varsz tolunk?


Egyikotok sem szazas teljesen.

2015. máj. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagy semmi...

"Múltkor el is mentem, de meggondoltam magam, és mondván, hogy ezt nem teheti, hazamentem" legkozelebb ne menj haza.

"írtam neki egy üzenetet az sikertelen életéről és ostobaságáról" komolyan? nemar. Ilyen hulyeseget, hat o fizeti a lakast, a kajat, a ruhadat, tuti, h a berletedet is...ha megis ilyen bunko akarsz lenni majd azutan tedd miutan elkoltoztel, legyen mar eszed! Raadasul, masnap meg szivesseget is kersz tole! :D

Meg van egy par dolog ami ertelmetle, mi ez peldaul, h " el kellett sétálni ebédelni"

2015. máj. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
24%
Előbb üzibe leoltod anyudat,aztán meg csodálkozol?
2015. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%
Ennek olyan tipikusan luzer család szaga van.
2015. máj. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
17%
Ez nem az a csaj,aki pár napja szintén a szüleire panaszkodott,hogy ütik-verik,csicskáztatják,csak ettől durvábbakat ír,kb.ugyanilyen terjedelemben?Az nyilván kamu volt,törölték is.Ezzel sem tudok mit kezdeni.Menj dolgozni,és különköltözhetsz.De addig ez van,míg ő tart el.Egyikőtök se normális.Keressetek magatoknak egy-egy pasit,és máris nem kötöttök bele egymásba az unalmas percekben.
2015. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
48%

"egy üzenetet az sikertelen életéről és ostobaságáról."


Tényleg ilyen lehet, ha ilyen ostobára sikerült téged nevelni..

2015. máj. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
52%
privibe írja nekem,hogy még három éve van a gimiből.egész nyáron dolgozni fog.Mit dolgozzon?Adjak ötletet. Ami szemet szúrt: 18 évesen méghárom éve van a gimiből??? Sejtem milyen család.Ne privizz drága kérdező.Ha ide kellett kiírni a sztoridat,mert itt megoldjuk nektek,akkor írd ki ide a részleteket is!
2015. máj. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!