Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 33éves leszek, asszonykámmal...

33éves leszek, asszonykámmal anyámnál élünk. (nagyszülők az extrafeltét) -ők is itt. Kibírhatatlanok, átlagon túli szemétkedéssel, rosszindulattal megáldva. Elhúznánk azonnal, de nincs miből. Vélemény? Ötlet? Mit lehet itt tenni?

Figyelt kérdés
Már elkezdtem gyűjtögetni, de 82500ból élünk ketten, így nehéz. Asszony is ideggyenge, én is már. A sorsunk sokban hasonló volt. Őt sehova se engedték, szülők ittak is, muterjának bipoláris zavara lett mikor 2 éves volt párom. Skizóra kezelték, félrenézték. Ettől romlott az állapota. Már talán jobb de kibírhatatlan. Apósom németben van, neki a szive beteg, nem javasolják h visszamenjen, de muszáj. Muterom engem nem fogott, csak a saját elképzelését akarta rám eröltetni. Legyek ügyvéd, meg h rohadtul kell a diploma (amivel azóta is csak a se**em tudom törölni). Volt már sok melóm, rosszabbnál rosszabbak. Muteromat ősei mindig fogták, minden barátja szar volt, csak ők az istenek stb. aztán muter is bár mondta h ez nála nem így lesz, így lett. Akárkim volt, az szar. Mindig az előző volt jobb. Asszonyt is kiborítják. állandó pusmogás, azt hiszik, nem hallani. Mert hogy mi ilyenolyan fa***k vagyunk, bezzeg az ő idejükben. Anyám 2 kapura játszik. Ha tele a tököm, említem neki, hogy figyeljen a szüleire. Nagyfater összef**sa a wc-t, büdös a felmosó nem fürdenek stb. trehányak, (nfater91 lesz, nmuter 8 évvel fiatalabb, muter 1957-es. ) Anyám is igénytelenedik, szaglása nincs, főzni nem tud, műszaki analfabéta, semmihez se ért. Még a virágok is inkább megdöglenek. De mind 3 rátarti. Nem hajlandóak segíteni, mert 1x megtagadtam a segítséget mutertól (sk akart vakolni, és tudtam hogy gány lesz az eredmény-az is lett. ) és ezért geny*zik,1 fillért nem ad. Letudja az öregotthonból hozott moslék kajával, meg hogy nem kér rezsit. A szülei se segítik őt. A rezsit nagyanyám fizeti, és zsugori tapló. Nagyfaternak jó nyugdíja van, nagyiéval 100-120 közt kapnak. Vsz muszály életben tartani az öreget, a zsé miatt. Utána nmuter takarítós nyugdíjából meg muter 70-ezres takarítói fizujából nem tudom mi lesz majd. A ház lepukkant, semmire nem költenek. álmodoznak, terveznek, de minek. Nagyanyáméknak minden mindegy, de beleugatnak és megvétóznak minden gondolatot ami a miénk. Már muter is. Mikor rákérdek, mikor cseréljük a bejárati ajtót (lassan kiesik-6 éve terv a csere) nincs rá pénz. Muternak ennyi a válasza. Ha anyám lenyírja a zsebf**z udvaron a füvet ami van talán 20 nm-is, "jaj ez a munka, egy bérház tökéletesen elég lenne"hányok tőle. Büdös, mert kánikulában is kiskabátban megy a boltba, mikor mondom neki "hát igen, de hátha jön valami rossz idő"na ja azon a 200 m-en---áááá Debilekkel vagyok körülvéve. Nem hallgatnak ránk, nem segítenek. Pattannánk, de nincs hova (kár hogy nincs eutanázia) Itt mindenki hülye állat, még a papagáj is megkergült. Asszony a pszichiátrián, én most készülök dühkezelési problémával. Mivel nem tehetek ellene, így tárgyak esnek áldozatul. Kés a monitorba, belevágva az ajtóba-hogy másik oldalt jött ki, balta a hifibe--éppen mert elromlott valami benne. Jó régi is volt. Mindenünk szar, fos, asszonkám hozott csak színt az életembe. Ha vmikor öröklöm is ezt a sz*r házat, nem sok jóra számíthatok. Vizes, nyzárók 100évesek, és ér vagy 7m-t jó esetben. Ráadásul 2 lakrész a miénk,1 a szomszédé. Elkerítve ugyan meg külön kapu, de sz*r. Kutya nem veszi majd meg, itt fogunk megdögleni. És a marha anyámék nem értik. "egy fiatal miért ideges? Van hol lakni, ingyen. "na igen, milyen áron. Ba**ameg, inkább laknék egy kis szar telken egy faházban, ahol víz villany van, meg 2 kutyám lenne hova tenni. Bárhol csak ebben a debilközpontban nem. Nem hiszed? Próbáld ki! Még a ku**a mosógépet is (amit én szereztem használtan-nem gondolva hogy örökké akarják majd használni---energomat, jó volt, de eljárt felette az idő. Már nem mossa ki rendesen a ruhát. Foltos, szagos marad. Költeni rá elvetélt dolog. Új kéne. Nem vesz, kijelentette. Nem segítik a szülei, "nekem nincs pénzem"örök válasz. Nekik jó így is, mert igénytelenek. Nincs szaglásuk, a dögszagot ami a szobájukból jön nem érzik. Vendéget nem hozunk, mert ciki. Bezzeg ha hazahozok valami cuccot, amit pl viszek a méhbe, az baj. Csak én próbálok kis kiegészítést a jövőnkért, terveink vannak. A klozett csapja folyik, már 2 hónapja. Rendesen. Sír a barom nagyanyám hogy sok a vízdíj. Meg kéne csináltatni, mondom. Anyám 1 hónap semmittevés után hívott egy gyökeret aki a segédjét küldte, valami tanulót. Persze nem lett jó, gondolom a lóvét eltette. Ugyanolyan szar a csap. Mondom anyámnak, hát izé, nem lehet megcsinálni, ilyet már nem gyártanak. (ez tény). Cserélni kell,10ezer. De nekem nincs rá pénzem. Hányok ettől a családtól. Apósnak van mondjuk jobb német fizuja, de párom elmondta neki h muteromék nem hajlandóak segíteni. így ő se. Majd gyűjt a lányának, de most vett kocsit hogy tudjon járni dolgozni, úgyhogy ott is csappant a kassza. Nagyanyám még ki is jelentette hogy ők szegények, miért nem segítik a szülei, após úgyis gazdag. Azt hittem agyonverem. Utálom ezt a f**z bandát. Ba*meg és képesek végignézni ahogy szenvedünk. Csak azt érik el hogy el se temetem őket. Mi a f*znak ülnek a pénzükön, nekik már úgyse kell. minek is kéne, hisz csak rohadnak a szobájukban a muzsika tv-t meg egyéb genny műsort bámulva. Anno mondtam hogy el kell adni a házat, míg van értéke, válság előtt.3m15 a belmagasság,120 nm. Horror. Válasz:hát nagyapáék már nem költöznek sehova. Megviselné őket. A rohadt, bánatos, túrós életbe. Mindig ő, neki nem lehet soha nemet mondani. Mindig így volt. És még 91 évesen is kitart pedig egy rom, rekaméval talán van 40 kg. Rohadtak, miattuk veszítünk el sok szép fiatalos évünket. és meg se torolhatom. Jót röhögnek rajtunk majd, mikor utolsót szellentenek. Csak a fikázás, másik köpködése, ez hallatszik ki. meg hogy milyen sz*r az élet. Muter is mikor hazaesik melóból, csak síránkozik, fikáz, köpködi a munkatársait. Fertő. És hiába patkol el a 2 vén, muter se lesz jobb. Bár lenne pénzem, lelépnék messze, oszt dőljön rá a ház (putri). Bár megtehetném. Szentül meg vannak győződve hogy mi ge*ik vagyunk, és ők nem hibásak semmiben, csak mi ba*tuk el. Persze. Biztosan. Mi ge*ik vagyunk.

2015. máj. 20. 15:50
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt nem bírom végig olvasni. Végtelenül primitív írás. Mindenki hülye, csak te nem. Nem is értem, hogy mire vársz választ.
2015. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, de szerinted van olyan, aki ezt végigolvassa? Baromira unatkozhat.........Írd le kommentben NÉHÁNY SORBAN, hogy mi a baj és akkor megpróbálok (és talán mások is) segíteni.
2015. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
95%
Én végigszenvedtem. Tanácsom: higgadj le és menj orvoshoz. Érdekelne, milyen diplomád van.
2015. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ezt pár sorban...Nem hajlandóak semmi okos ötletet elfogadni,csőlátás.Pedig anyósék is próbáltak tippeket adni,ami nyilvánvaló,azt se akarják látni.Az alap konfliktus az lehet hogy anyám sose mert nemet mondani.Inkább szenved.
2015. máj. 20. 16:03
 5/53 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyáltalán nem kötelesek elfogadni a te ötleteidet, igazából ott ülsz 33 évesen a nyakukon és még az asszonykát is odahoztad, neked kell alkalmazkodni. 82 ezer forintból nem hiszem, hogy le tudod fizetni őket, hogy kussoljanak és azt csinálják, amit te akarsz. Egyébként ezek szerint ti fejenként 40 ezret kerestek? Azt hogy, segély? Én a helyedben nekiállnék dolgozni és keresnék egy albérletet.
2015. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
83%

Mi a szakmátok hogy ennyi a feleségeddel az összes bevétel?

Ezt ketten keresitek, vagy feleséged munkanélküli?

Hol laktok? (Melyik megye ,illetve város vagy falu?)

2015. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
92%

Én sem tudom végigolvasni, de amit olvastam sem tetszett. Egy 33 éves embernek már nem a szüleivel kéne élni, ha a párod nem keres pénzt, akkor neked kell jobb melót vagy 2 melót vállalni és elköltözni.

82ezernél még egy béna gyárban is többet fizetnek. Ha nincs a környéketeken munkalehetőség akkor meg lehet messzebb költözni, tudtommal erre is van támogatás, szóval még jobban is jártok minél messzebb mentek.

2015. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
76%

Én végigolvastam, mert érdekelt.

Abból a 80,000 ft-ből ti elköltözni onnan sosem fogtok... és ha tovább ülsz te is a problémán mint édesanyád, meg a nagyszüleid, majd talán 60-70 évesen felébredsz hogy az egész élet, az asszonykáddal elment melletted.


Nem értem miért nem kezdtek új életet?

Itt nálunk a városban annyi ajánlatot hallunk (és nem csak) hogy oda Magyarországba külöböző gyárakba keresnek munkásokat ( nettó 120.000-150.000 ft-ért, szállás állva, étkezés, minimálisan de bizotositva). Nem is egy ismerősöm dolgozik ilyen körülmények között nálatok, nem kérnek szinte egy helyen sem korábbi tapasztalatot.

És valljuk be, azért nettó 250.000-ből már joban lehet ugrálni mint egy sz*ros 80.000-ból...


Most kell cselekedj/etek, ne gondolkozzatok túl sokat.


Vagy csináljátok azt mint sok más "leleményes" emberke, kimegy külföldre melózni, megszedi magát, visszamegy és házat épit...

2015. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
94%

Már ne is haragudj meg, de 33éves férfi létedre az anyádnál laksz, de nem kér tőled rezsit sem.. mit szeretnél még?? ilyen fiam lenne én kib*sznám az utcára...(néha van hogy megszorul az ember, és így hozza a helyzet, na de folyamatosan??)

Az már más kérdés hogy lehet ők sem normálisak, de ez az ő életük, az ő házuk, egy tanácsot tudok adni: tartsd el magad, vagy örülj hogy a rezsit is fizetik rád, meg a nődre, és húzd meg magad..

21/L

2015. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
84%
A fenti kérdésekre viszont én is nagyon kiváncsi lennék...
2015. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!