Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki 3 műszakban dolgozik,...

Aki 3 műszakban dolgozik, éjszakás héten ti is kibírhatatlanok vagytok?

Figyelt kérdés
Úgy értem türelmetlen akár a pároddal is, kimerült, kedvtelen, hisz a nappali kevés alvás nem pótolja az éjszakait?
2009. dec. 12. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan most nem dolgozom,mert kisbabát várok,viszont a férjem 3 müszakban dolgozik.Mikor éjszakás,akkor szinte délután ha felkelt hozzá se lehet szólni,nyügős ,fáradt szegény.Sajna a jövő héten is éjszakás lesz...
2009. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az minden bajom van.
2009. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hurrá, akkor eszerint nem csak az én párom ilyen.

Jó tudni, hogy nem vele van a baj, hanem az éjszakás műszakkal. Bár ezt gondoltam eddig is, nem kárörvendek, csupán csak jó olvasni, hogy más is így van ezzel.

2009. dec. 12. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem ha reggel felébresztenek mielőtt magamtól ébrednék én már akkor nyügös vagyok.Nemhogy 3 műszaknál.Horror lehet !
2009. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én heti 6 napot dolgozok,de én is türelmetlen,néha agresszív vagyok a párommal,pedig nem is éjjel dolgozom!

De ő is ilyen kimerült,mégis valahogy kedves tud lenni hozzám...Szégyenlem is magam néha!

A te párod is megerőltethetné magát egy kicsit kedvesség terén,dehát valakinek engednie kell..

Próbáld elnézni neki légyszi!:-)

2009. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 11 éve dolgozom 3 műszakban hétköznap, hétvégén ünnepeken. Már nemcsak akkor vagyok kimerült, kedvetlen stb. ha éppen éjszakás vagyok, hanem folyamatosan. Az emberi szervezetnek is szüksége van rendszerességre, ami három műszak mellett lehetetlen. Nagyon becsülöm érte a párom, hogy a nappali 3-4 órás alvásaim utáni állapotomat elviseli és tolerálja. Persze azért én is igyekszem nem rajta és a gyerekeken levezetni, kedves és aranyos vagyok velük, hiszen nem ők tehetnek róla, de azért időnként nálam is elszakad a cérna.

A párod szerintem vagy még nem szokta meg az éjszakázást, de az is lehet, hogy soha nem is fogja. Vannak olyan emberek, akik nem bírják. Próbáljatok meg kedvesnek és türelmesnek lenni egymással, másképp nem megy.

2009. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én minden hétfő-kedd-szerda éjszakázom!

a munkát,a háztartást ellátni remekül bírom,de mikor le kell ülnöm a 4 éves kislányomhoz játszani és egyben lenni,lágy dallamú gyerekdalokat hallgatni,beszélgetni,figyelni a játék menetére,melyik baba kicsoda,ki mit csinál,hát elkezdek dülöngélni,piszok álmos lenni.

Ez nem csak a kicsim szomorítja el,hanem engem is.

Ilyenkor nagyon nem szeretem magam!

sokszor keresem a kibúvót,hogy ne kelljen játszanom,vagy nézzünk egy órát mesét én meg horpasztok,vagy elmegyünk bárfová,csakhogy véletlenül se kerülhessek leteszem a fejem közelbe!

2010. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én régebben dolgoztam 3 műszakban és minden elismerésem azoknak, akik ezt évekig, évtizedekig csinálják.

Számomra az éjszakás műszak kibírhatatlan. Munka közben az ájulás kerülgetett, de itthon bezzeg az Istennek se tudtam kialudni magam. Már nem is emlékszem, hogy olyankor elviselhetetlen voltam-e, de biztos az voltam...

Hál' Istennek most mindig nappal dolgozom.

2010. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is dolgoztam éjszakai műszakban régebben, embertelen volt, +szörnyű m nappal pihenésen kívül mást nem is tudtam csinálni!:-( SOHA TÖBBET!
2010. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!