Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 33éves leszek, asszonykámmal...

33éves leszek, asszonykámmal anyámnál élünk. (nagyszülők az extrafeltét) -ők is itt. Kibírhatatlanok, átlagon túli szemétkedéssel, rosszindulattal megáldva. Elhúznánk azonnal, de nincs miből. Vélemény? Ötlet? Mit lehet itt tenni?

Figyelt kérdés
Már elkezdtem gyűjtögetni, de 82500ból élünk ketten, így nehéz. Asszony is ideggyenge, én is már. A sorsunk sokban hasonló volt. Őt sehova se engedték, szülők ittak is, muterjának bipoláris zavara lett mikor 2 éves volt párom. Skizóra kezelték, félrenézték. Ettől romlott az állapota. Már talán jobb de kibírhatatlan. Apósom németben van, neki a szive beteg, nem javasolják h visszamenjen, de muszáj. Muterom engem nem fogott, csak a saját elképzelését akarta rám eröltetni. Legyek ügyvéd, meg h rohadtul kell a diploma (amivel azóta is csak a se**em tudom törölni). Volt már sok melóm, rosszabbnál rosszabbak. Muteromat ősei mindig fogták, minden barátja szar volt, csak ők az istenek stb. aztán muter is bár mondta h ez nála nem így lesz, így lett. Akárkim volt, az szar. Mindig az előző volt jobb. Asszonyt is kiborítják. állandó pusmogás, azt hiszik, nem hallani. Mert hogy mi ilyenolyan fa***k vagyunk, bezzeg az ő idejükben. Anyám 2 kapura játszik. Ha tele a tököm, említem neki, hogy figyeljen a szüleire. Nagyfater összef**sa a wc-t, büdös a felmosó nem fürdenek stb. trehányak, (nfater91 lesz, nmuter 8 évvel fiatalabb, muter 1957-es. ) Anyám is igénytelenedik, szaglása nincs, főzni nem tud, műszaki analfabéta, semmihez se ért. Még a virágok is inkább megdöglenek. De mind 3 rátarti. Nem hajlandóak segíteni, mert 1x megtagadtam a segítséget mutertól (sk akart vakolni, és tudtam hogy gány lesz az eredmény-az is lett. ) és ezért geny*zik,1 fillért nem ad. Letudja az öregotthonból hozott moslék kajával, meg hogy nem kér rezsit. A szülei se segítik őt. A rezsit nagyanyám fizeti, és zsugori tapló. Nagyfaternak jó nyugdíja van, nagyiéval 100-120 közt kapnak. Vsz muszály életben tartani az öreget, a zsé miatt. Utána nmuter takarítós nyugdíjából meg muter 70-ezres takarítói fizujából nem tudom mi lesz majd. A ház lepukkant, semmire nem költenek. álmodoznak, terveznek, de minek. Nagyanyáméknak minden mindegy, de beleugatnak és megvétóznak minden gondolatot ami a miénk. Már muter is. Mikor rákérdek, mikor cseréljük a bejárati ajtót (lassan kiesik-6 éve terv a csere) nincs rá pénz. Muternak ennyi a válasza. Ha anyám lenyírja a zsebf**z udvaron a füvet ami van talán 20 nm-is, "jaj ez a munka, egy bérház tökéletesen elég lenne"hányok tőle. Büdös, mert kánikulában is kiskabátban megy a boltba, mikor mondom neki "hát igen, de hátha jön valami rossz idő"na ja azon a 200 m-en---áááá Debilekkel vagyok körülvéve. Nem hallgatnak ránk, nem segítenek. Pattannánk, de nincs hova (kár hogy nincs eutanázia) Itt mindenki hülye állat, még a papagáj is megkergült. Asszony a pszichiátrián, én most készülök dühkezelési problémával. Mivel nem tehetek ellene, így tárgyak esnek áldozatul. Kés a monitorba, belevágva az ajtóba-hogy másik oldalt jött ki, balta a hifibe--éppen mert elromlott valami benne. Jó régi is volt. Mindenünk szar, fos, asszonkám hozott csak színt az életembe. Ha vmikor öröklöm is ezt a sz*r házat, nem sok jóra számíthatok. Vizes, nyzárók 100évesek, és ér vagy 7m-t jó esetben. Ráadásul 2 lakrész a miénk,1 a szomszédé. Elkerítve ugyan meg külön kapu, de sz*r. Kutya nem veszi majd meg, itt fogunk megdögleni. És a marha anyámék nem értik. "egy fiatal miért ideges? Van hol lakni, ingyen. "na igen, milyen áron. Ba**ameg, inkább laknék egy kis szar telken egy faházban, ahol víz villany van, meg 2 kutyám lenne hova tenni. Bárhol csak ebben a debilközpontban nem. Nem hiszed? Próbáld ki! Még a ku**a mosógépet is (amit én szereztem használtan-nem gondolva hogy örökké akarják majd használni---energomat, jó volt, de eljárt felette az idő. Már nem mossa ki rendesen a ruhát. Foltos, szagos marad. Költeni rá elvetélt dolog. Új kéne. Nem vesz, kijelentette. Nem segítik a szülei, "nekem nincs pénzem"örök válasz. Nekik jó így is, mert igénytelenek. Nincs szaglásuk, a dögszagot ami a szobájukból jön nem érzik. Vendéget nem hozunk, mert ciki. Bezzeg ha hazahozok valami cuccot, amit pl viszek a méhbe, az baj. Csak én próbálok kis kiegészítést a jövőnkért, terveink vannak. A klozett csapja folyik, már 2 hónapja. Rendesen. Sír a barom nagyanyám hogy sok a vízdíj. Meg kéne csináltatni, mondom. Anyám 1 hónap semmittevés után hívott egy gyökeret aki a segédjét küldte, valami tanulót. Persze nem lett jó, gondolom a lóvét eltette. Ugyanolyan szar a csap. Mondom anyámnak, hát izé, nem lehet megcsinálni, ilyet már nem gyártanak. (ez tény). Cserélni kell,10ezer. De nekem nincs rá pénzem. Hányok ettől a családtól. Apósnak van mondjuk jobb német fizuja, de párom elmondta neki h muteromék nem hajlandóak segíteni. így ő se. Majd gyűjt a lányának, de most vett kocsit hogy tudjon járni dolgozni, úgyhogy ott is csappant a kassza. Nagyanyám még ki is jelentette hogy ők szegények, miért nem segítik a szülei, após úgyis gazdag. Azt hittem agyonverem. Utálom ezt a f**z bandát. Ba*meg és képesek végignézni ahogy szenvedünk. Csak azt érik el hogy el se temetem őket. Mi a f*znak ülnek a pénzükön, nekik már úgyse kell. minek is kéne, hisz csak rohadnak a szobájukban a muzsika tv-t meg egyéb genny műsort bámulva. Anno mondtam hogy el kell adni a házat, míg van értéke, válság előtt.3m15 a belmagasság,120 nm. Horror. Válasz:hát nagyapáék már nem költöznek sehova. Megviselné őket. A rohadt, bánatos, túrós életbe. Mindig ő, neki nem lehet soha nemet mondani. Mindig így volt. És még 91 évesen is kitart pedig egy rom, rekaméval talán van 40 kg. Rohadtak, miattuk veszítünk el sok szép fiatalos évünket. és meg se torolhatom. Jót röhögnek rajtunk majd, mikor utolsót szellentenek. Csak a fikázás, másik köpködése, ez hallatszik ki. meg hogy milyen sz*r az élet. Muter is mikor hazaesik melóból, csak síránkozik, fikáz, köpködi a munkatársait. Fertő. És hiába patkol el a 2 vén, muter se lesz jobb. Bár lenne pénzem, lelépnék messze, oszt dőljön rá a ház (putri). Bár megtehetném. Szentül meg vannak győződve hogy mi ge*ik vagyunk, és ők nem hibásak semmiben, csak mi ba*tuk el. Persze. Biztosan. Mi ge*ik vagyunk.

2015. máj. 20. 15:50
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
76%

"bölcsész diploma,magyarságtudomány szak"


Ahhoz képest elég érdekes a helyesírásod és a stílusod.

Az én városomban például a McDonald's tele van bölcsészekkel de a többi bölcsész ismerősöm is feltűnik hasonló helyeken. Ettől függetlenül szerintem rohadtul szánalmas és sajnálatos dolog, ha valaki ott áll harmincakárhány évesen egy diplomával a kezében és fogalma sincs mihez kezdjen vele és úgy konkrétan az egész életével.. :(

2015. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
58%
Apum nagyon jó barátja szintén ezt végezte, ő szakirodalmi kritikákat ír, meg mindenféle tankönyvfejlesztő kutatócsoportokban tevékenykedik. Ő ezzel nagyon jól keres. Sajnos mást nem ismerek aki ilyet tanult volna, de szerintem itt is az érvényes, ami minden más szaknál. Ha úgy mész egy szakra, hogy tudod mit szeretnél kezdeni vele, akkor ha jó vagy, lesz munkád. Ha csak azért mentél, hogy legyen diplomád, akkor valószínű nem is érdekel a dolog, így nem is lehetsz benne jó. Bár ezt a magyar szakot én is kétlem, már ne is haragudj. A szóhasználat és az alapvető helyesírási hibák (pl muszály muszáj helyett) kétkedésem okozói.
2015. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
73%

asszonyka kezeltesse magát, aztán menjen dolgozni

mégis mire akarnátok ti gyereket?

2015. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
67%
Egy BA-s segédrégészivel hol gondoltál elhelyezkedni konkrétan?
2015. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

Ismét:nekem nem kellett a diploma,nem érdekelt soha, csak hagyjanak már békén.Ennyi volt, erre kellett,pont.Anyám is belátta(későn) h az nem minden,rengeteg ismerőse hiába csinálta...téma lezárva!

Helyesírás:1 ideges vagyok,2,nem ez a lényeg.3 gyorsan kell írnom,hogy szokjam a gépnél gyorsan írást.


" elvettél egy mentálisan instabil nőt,

csak ne szaporodjatok!!!!!"Nos ezt azonnal befejezni!Hogy mered!

2015. máj. 21. 15:14
 46/53 anonim ***** válasza:
78%

Magyarságtudományt ilyen néven a Kőrösi Csoma Sándor Magyar Egyetemen oktatnak, ott végeztél? Vagy hasonló helyen?

Sajnos ez az "egyetem" még csak nem is akkreditált, szóval egy Eltés magyar szakot végzett bölcsészhez képest sehol sem vagy, márpedig sajnos ők se nagyon válogathatnak a munkák között.

Én is így jártam egyébként, anyám diplomát akart nekem (de nem akármilyet mert akkor magamtól piacképesebbre mentem volna), egy jó nevű egyetemen végeztem tucatszakot - most pedig 80 ezerért ülök egy irodában.


Nekünk a külföld van tervben, szerintem az a legjobb - ott a mosogatásért fizetnek annyit hogy megélj belőle és ne csak vegetálj, a családtagokat is hátrahagyod.

A kezdőtőkét, kiutazást kell valahogy kiizzadni, ha már kimész Németországba szerintem vissza se gyere, jobb ott kint.

2015. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
39%

Tegnapról visszajöttem, mert érdekel a téma.

Kérdező, bírom a stílusod, az őszinteségedet és a lényeglátásodat.

A sok álszent válaszoló meg gondolkodjon el,vajon ő hogyan szokott szentségelni, ha baja van.

Te legalább vállalod, mindekinek válaszolsz.

Tanácsom viszont nincs, csak közhelyek, az meg minek.

2015. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Köszönönöm kérdező a válaszokat ! :)
2015. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
61%

csak rinyálsz

mindenki rossz, csak ti nem

anyád rossz

nagyszüleid rosszak

bezzeg TI! mit tudtok felmutatni? semmit. se munka. se karrier. se élet. se egy forint. SEMMITEK nincsen, és ezt ha tetszik ha nem, akkor magatoknak köszönhetitek! házasodni felnőttek voltatok, önállóan élni nem?!

2015. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
79%

A lényeg: 33 éves korodra, tehát 15 éve magad felelsz az életedért, a te felelősséged minden (!), ráadásul ketten vagytok, összesen egy db, 82 ezres fizetést tudtok felmutatni.


Egy darab kulimunkát és passz. 15 év alatt. Meg a teljesen üres zsebeteket. És ezért más a felelős meg a hibás.


Persze.

2015. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!