Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyanok, akik nem...

Vannak itt olyanok, akik nem tudják szeretni a szüleiket?

Figyelt kérdés
Nekem annyira furcsa, amikor valakit folyamatosan bántanak a szülei, mégis képes róluk tisztelettel beszélni és szeretni őket. Itt nem olyan bántásra gondolok, hogy nem írta meg a leckét a gyerek és leszidták, hanem komoly bántalmazásra, lelkileg, vagy fizikailag. Engem a szüleim sose hallgattak meg, egész életemben úgy álltak hozzám, hogy magamtól nem vagyok képes semmire, ezért dedósként kezelnek a mai napig. A legjobban az fáj, hogy nem hallgatnak meg és már az első mondatomnál rávágják, hogy hisztizek. Gyerekkorom óta azt hallgatom, hogy egy élősködő vagyok, anyám nem is akart engem megszülni és ez látszik is. Én eljutottam odáig, hogy egyszerűen képtelen vagyok szeretni őket. Ja és nem 16 éves tini vagyok, hanem kicsit idősebb, de nincs elég pénzem ahhoz, hogy elköltözzek, anyagilag támogatni meg nem tud senki. Persze attól még a költözésről nem mondtam le, nagyon szeretnék már, csak ahhoz pénz is kéne.

2015. máj. 22. 19:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek még tiszták. Sok szülő meg már velejéig romlott.
2015. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
0%

"csak ahhoz pénz is kéne."


Akkor dolgozzál érte

2015. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
0%
Ez kéne meg az kéne, ilyen szemetek, úgy utálod őket de azért hajlékot adnak meg kaját. Hihetetlen milyen emberek szaladgálnak a világban...
2015. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
30%

"anyagilag támogatni meg nem tud senki"


Dehogynem! A munkáltatód!!!


Tényleg nem sírni kell, hanem tenni érte! Én 17 évesen költöztem el anyámtól, 31 vagyok, azóta sem láttam... Bár nekem szerencsém is volt.

2015. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Jah, csak ti nem tudjátok milyen amikor a szüleitek szarba se vesznek, de muszály vagy velük lakni, és kínlódni.Menjetek már a **
2015. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Főképp a 3-nak ment.Véletlen többesszám lett belőle.
2015. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
22%

Muszáj? Nem, nem muszáj, 18 éves korodtól kezdve ha nem tetszik az otthoni légkör, le kell lépni, elmenni dolgozni aztán élni a saját életedet.

Sokan megtették, persze ez nehezebb mint picsogni egy internetes oldalon, hogy jaj a mocskos szüleim...

2015. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
74%
Azt hozzátenném, 4-est felfele szavazni,teljesen igaza van, 4hónap mulva töltöm énis 18-at de már keresem a munkát, az albérletet.Más nem fog belőle kirángatni sajnos :/
2015. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
94%
Aztán a mai világban miből? A minimálbérből meg a közmunkából tartsa fenn magát?
2015. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
Én mondom, hogy egyszerűbb picsogni. Érettségivel azért nem a közmunka meg a minimálbér a felső határ.
2015. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!