Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet ezt megoldani,...

Hogyan lehet ezt megoldani, mert ez a helyzet már nagyon elkeserítő! Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Édeaspám elvette a hajnadi szeretőjét, pár hónapra édesanyán halála után. A felesége a kezdetektől fogva utált engem. Édesapám nevén volt a ház, amit anyukammal közösen szerzett, mi nem kaptunk semmit az örökségből. Az új feleségnek nincsen semmilye, a ház apám tulajdona. A nő megkeserítette az életem, egyébként ezért a nőért hagyott el apám minket amikor kicsik voltunk. Majd visszatert. Én elköltöztem amikor 23 eves voltam. Azota osszevesznek osszejottek, es folyamatosan manipulalja apamat akivel megromlott a kapcsolatunk. Nemreg elhagyta apamat, 8 honapig nem volt vele. En tartottam apamban a lelket. Aki korhazba kerult, mert sulyos mentalis problemai voltak, amugy a no is mentalis beteg. S most vissza jott, mintha mi sem tortent volna. En most mennek haza meglatogatni apamat, de a no nem akar beengedni a lakasba, pedig oda vagyok bejelentve, de nem lakom ott. Amugy 35 eves vagyok. Apam egyetert vele, mert atmosta az agyat. Ilyenkor mit lehet tenni? Oke, hogy rendőrt hívok? De apám miért fogja a pártját, és miért hagyja, hogy a gyerekével ezt tegyék?

2015. ápr. 23. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert mentálisan beteg, te magad írtad. Sajnos sokat nem tudsz tenni :(
2015. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatot megszakítani velük. A saját életed, nyugalmad, családod érdekében.
2015. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, az én apámmal is ezt csinálta egy ilyen kategóriás nő..

Telebeszélte a fejét, hogy egyedül marad, ha őt elhagyja, nem lesz sikeres, együtt többre viszik, a gyerekek csak hátráltatják, "bezzeg Angliában 18 éves koruk után elvannak felejtve a gyerekek", közös családi kasszájuk van, a nő 1 forintot se rakott bele, mindig elverte apám pénzét, a gyerektartással is cseszegette, hogy fizessen kevesebbet stbstb..

Ilyen nővel nem tudsz mit kezdeni, sajnos lehet, hogy már veszélyesen megfenyegette apádat pl kinyírja magát vagy őt, megkeseríti a gyereke életét, csak erről mélyen hallgatnak.

Felejtsd el őket, msát nem tehetsz, nem 16 éves vagy, de ha úgy érzed, hogy valami nem oké, próbálhatsz segítséget kérni szakembertől, és ide nem kell az ő engedélye, ha ön és közveszélyes vagy az áltaqlat felsorolt problémái vannak.

2015. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*általad
2015. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én apámmal is kb. dettó. Jó, ő soha nem hagyta el, de amint összeköltöztünk, én megszűntem számára létezni és azóta sem igazán...


Mit tehetsz? Nagy ívben szrsz rá, esetleg elmondod, milyen szr szülő volt, és mennyi fájdalmat okozott neked, amiért kidobott.


Én is ezt teszem, ha jön apa, akkor elbeszélgetünk, amúgy nem érdekel, mert szülőként - sőt, emberként is - megbukott.

2015. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy apamat sem szereti mar. Megmondta nekemis, es csaladomnak is mar nem egyszer és apám ezt nem fogja fel. Csak azért ment vissza, mert nincs hová mennie. Az a legrosszabb, hogy nem lehet cask úgy elfelejteni vagy leszarni azt akit szeretsz. Mert sajnos mindig is feltétel nélkül szerettem. Sokat hibázott, nehéz megetenni, de én megbocsájtottam. Mert sokat tett a családjáért, felnevelt, nem mondanám azt sem, hogy nem törődött volna velünk. Amikor anyukám beteg let megtett mindnt érte, hogy meggyógyuljon, és utána amikor elvette ezt a nőt, akkor teljesen leamortízálódott, rá sem lehet ismerni. De ő ezt nem veszi észre, cask azt hajtogatja, hogy nem akar egyedül lenni, és bármi történik a feleségénel van igaza, velem szemben is. Tudjátok vannak dolgok amikez már elvi kérdésből nem lehet annyiba hagyni. Főleg, ha azt a házat amiben felnőttetek édeanyád és édesapád szerezték és valaki aki nem tett érte, meg akarja szerezni.
2015. ápr. 24. 12:01
 7/8 A kérdező kommentje:
lett
2015. ápr. 24. 12:02
 8/8 anonim ***** válasza:
A ház csak egy tárgy, kérdező. Az életed sokkal többet ér, mint hogy ezen rugózzál. Én építettem már házat. Szuper lett, mégis lazán hátrahagytam a válásnál, mert a lelki békém többet ért.
2015. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!