Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félti tőlem anyukám az ételt?...

Félti tőlem anyukám az ételt? Nem szeretnek?

Figyelt kérdés
Régen azaz kb egy évvel ezelőtt és az azelőtti időkben egy nagyon vékony lány voltam,mindig tömték belém az ételt,hogy egyek már valamit.én nagyon egészségesen étkeztem csirkemell,spenót,hal ,ha az nem volt nem is ettem. Van egy nővérem ő kissé el vannak hízva és rengeteget eszik,ő bármit megeszik ami otthon van. A nővérem elkezdett egy pasi miatt fogyózni és most szépen lefogyott. én meg közben egy elég komoly lelki válságon mentem keresztül és emiatt evési zavaraim keletkeztek így a 175/54-ről felhíztam 62kg-ra. Nem vagyok kövér még így sem,mégis anyám ha mondjuk eszek egy szelet sütit rögtön fut hozzám,hogy eltűnt egy szelet biztos én ettem meg. Aztán már csak annyit látok ,hogy eldugja előlem és titokban megeszik nekem nem is szólnak. A nővéremnek csinál mindenféle kaját,elcsomagolja a csirkemellet is meg mindent a nővérmenk amikor megy vissza a koliba. Nagyon rosszul esik nekem ez mert én más húst meg sem eszek, a koliban mindig minden édességet összevásárolok megeszem és ezután meghánytatom magam,mert kikészít az,hogy a családom kövérnek tart. nem merek már előttük enni sem. annyira fáj,hogy a süteményeket dugdossa előlem anya,és ha megeszek belőle egy darabot vagy bárki eszik belőle rögtön azt gonodlja,hogy én voltam az. Ha van otthon rágcsa vagy csoki azt is eldugja előlem és ők közösen eszegetik,nekem nem is szólnak. Ha nem eszek amikor otthon vagyok fel sem tűnik nekik nem is kérdezi,hogy ettem e,ha eszek akkor meg lesüti a szemét és látom rajta,hogy arra gondol,hogy már megint eszik.. csak hétvégén vagyok otthon,akkor se mindig,de ilyenkor nagyon rosszul esik az ah bánnak velem.nem értem mi bajuk van velem
2015. máj. 24. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

keresd meg az iskolapszichologust, vagy a körzet szerintit. ő elmondja neked miért van mindez s segit feldolgozni majd a megoldásban is segit.

még messze nem késő ezek még nem súlyos ügyek, de minnél tovább húzod annál nehezebb megszabadulni ettől a tehertől

2015. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Beszélj vele!! Komolyan :) és kérdezd meg, hogy miért csinálja!


Nekem nővérem ilyen amúgy, csak ő ritkán dugdossa el előlem a sütit, viszont a szememre hányja hogy mennyit eszek belőle(2 szelet) és hogy miért nem normális kaját eszek inkább.

Én is kolis vagyok (kb havi egyszer megyek haza) itt híztam, de így is normális a súlyom/alakom (172cm 56->62kg)


Nekem annyi a szerncsém hogy én ezt letojom :D max beszólok neki emiatt -nem mintha felfogná- :)



Szóval tényleg azt tanácsolom mivel anyudról van szó, hogy beszéld meg vele :))

2015. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ezt magadban rendbe tenni. Nem jó ami magaddal csinálsz. Térj vissza az egészséges életmódra és csak néha napján jutalmazd meg magad. Nem vagy kövér, én is majdnem ugyan ennyi vagyok és senki se szólt még meg. Ha meg egyszerre vagytok otthon nővéreddel próbáld meg felhizlalni. :P
2015. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!