Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érjem el hogy anyukám...

Hogy érjem el hogy anyukám meg bízzon bennem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,és szombatra elhívtak egy olyan házibuli féleségre, a lényege hogy egy sok haverom és barátom ott lesz, nagyon szeretnék elmenni, viszont anyukám nagyon szigorú, ez egy egész éjszakás buli lenne, és ha el is engedne akárcsak éjfélig is( még ez is kétséges lenne) úgy nem tudnék elmenni mivel kocsival vinnének engem is és reggelig senki sem agyon jönne haza, és ez a teljesítmény gyalog kb 1-2 óra, 100% hogy semmi bajom nem lenne mert megbízható emberekkel lennék és inni sem nagyon szeretek szóval csak az a lényeg hogyan vegyem rá? (itt most csak a tanácsok érdekelnének nem az hogy ennyi idősen semmi keresni valóm ilyen helyeken) köszönöm :)

2013. aug. 1. 22:31
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem az lenne a célszerű ha leülnétek, és őszintén elmondanád, hogy mennyire fontos neked ez a buli.Szerintem megérti hisz ős is volt 16 éves.És a legfontosabb mindig tartsd be amit megígérsz neki!
2013. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha elmagyarázod neki, hogy nem fogsz berúgni, és ebből kifolyólag az első kicsit is jól kinéző fiúval szobára menni. Másrészt azt is felhozhatod érvként, hogy sokkal jobb, ha engedik, hogy ott aludj, normális helyen leszel, nem holmi árokparton, és így nem kell éjfélkor érted mászkálni, és amúgyis, a házibulihoz hozzá tartozik az éjjel hátralevő része és másnap reggel is, nem szeretnéd kihagyni stb stb stb 17/f
2013. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Volt már olyan eset, ami miatt elveszthette a bizalmát irántad? Mert ha igen, akkor elég nehéz azt visszanyerni, sajnos én is beleestem ebbe a hibába.

Ha nem volt még, akkor mint írták előttem, ülj le vele és beszéld meg szépen, más lehetőség nincs :)

2013. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igen volt rá példa hogy játszottam a bizalmával, mivel amikor ilyen helyekre mentem sosem kérdeztem meg, mindig a tudta nélkül voltam bulizni és egyszer kétszer rajtakapott, egy alkalom volt mikor a barátom megkérdezte tőle és akkor is csak éjfélig mehettem és csak is úgy hogy nagyon vigyáz rám, ez lesz az első hogy megkérdezem csak félek attól a választól hogy "szó sem lehet róla,hogy képzelted" és ha esetleg ezt mondaná szerintetek győzködjem még róla , vagy inkább felejtsem el , komolyan félek mi lesz mivel a többieknek az ottlétemet már megígértem...
2013. aug. 2. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, elengedett a buliba?
2013. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!