Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért keresettek a naiv 20-27...

Miért keresettek a naiv 20-27 éves lányok csupán gyereknemzésre olyan 30-as suhancok által, akik biztos nem akarnak családot? Ha ezek a srácok nem akarnak házasodni, a gyereket miért akarják összehozni mégis?

Figyelt kérdés

Nyugodtabban lehet csücsülni család nélkül is, gyerek nélkül is. Nem értem ezt a gyereknemzési kényszert a családellenes suhancoknál. Nagy valószínűséggel az anyuka-apuka piszkálja otthon, hogy már nagyon kell az unoka, bárkivel is.

Elnézést a kicsit szatirikus nyelvezetért, de embertelennek találom ezt a viselkedési stílust, kihasználást csak azért, hogy a család és a rokonok előtt villogjanak.



2015. jún. 3. 17:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem épeszű 30-as férfiember (suhanc?! veled tényleg bajok vannak...) nem csinál fel random 20-27 éves nőket, hacsak nem akar tényleg gyereket.

Max. a nő Saridon mellett lesz terhes, ilyen sajnos van.

2015. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg sosem talalkoztam ilyen ferfival
2015. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

30 éves miért suhanc?

Ha nem akar gyereket egy férfi, akkor nem csinál. Max. ha meg akarja tartani a csajt és csak így tudja elérni.

2015. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Pedig van elég belőlük. Emiatt is írtam.
2015. jún. 3. 18:04
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
hát te hülye vagy, még sosem láttam ilyen embert. azért mert te gondolom meg lettél szivatva, nem kéne általánosítani.
2015. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 omba ***** válasza:
100%
Meleg van....
2015. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Szerencsére nem ez az általános, viszont sajnos egyet ismertem.

Ő fiatal naív lányokkal jött össze, akiknek elfelejtette elmondani, hogy családja van, aztán teherbeejtette a lányt, így biztosítva, hogy amikor kilép a régi kapcsolatból (mert az előző már nem volt elég naív) legyen egy nő, aki főz és mos rá, meg a gyerekre, még ő csajozik. A gyerek a támogatások miatt is kellett, mert 40 éves, de még nem dolgozott. 5 gyereke van (legalábbis én 5 ről tudok) 3 lánytól. (Tényleg lányok, 16 és 20 között voltak amikor jött a baba).

2015. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat. Akik csak jó magyar szokás szerint ócsárolni akarják a kérdezőt, mutassák meg az ő kérdésüket. Biztos lesz rájuk hasonló válaszom ;) Köszi.
2015. jún. 3. 18:47
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

NEm ócsárolás, de én még nem láttam ilyen embert. Mesélj már konkrét sztorikat kérlek, mert elég nehezen hihető.


Amit itt az egyik hozzászóló írt, láttam már egy ilyen gyakorin, de a való életben még eggyel se találkoztam.


A 30 éves férfi meg nem suhanc. Lehet tapló, meg gyerekes, de a suhanc kifejezést nem náluk használják.


Legyél tisztában a fogalmakkal..

2015. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

Több nő (lány) van, aki szeretne gyereket, mint férfi. Vannak férfiak, akik így használják ki a nőt/akarják megtartani, hogy belemennek hogy oké, legyen gyerek (és akkor majd a nőt magához köti, ahogy előbb írták, most rá, főz rá, míg ő csajozik). Ez azért van, mert egy 30 éves pasit jó esetben már nem tartja el az anyja. viszont kell valaki, aki otthon főz, rendet tesz. Huszon1-2 évesen még könnyebb megfogni egy 16-21 éves lányt, mert el lehet tolni a babakérdést azzal, hogy jaj, majd 5 év múlva, addigra lesz pénz stb.

De egy 30-astól joggal kérdezheti a lány, hogy most akkor mire várunk, már dolgozol X éve, meg külön élsz (nem vagy suhanc :D ).

Ilyen egyszerű, a pasi mamakomfortot akar otthonra, háziasszonyt. Ha gyereket csinál a csajnak, akkor pedig az nonstop otthon van = mindennap van meleg étel, meleg ágy. Nincs olyan, hogy csajszi azon a héten minden nap éjszakázik 30 km-rel arrébb az Y-gyárban és fut a ház.

Visszajön a régi családmodell, inkább eltartják, de legyen kényelem.

Nem igazán láttam továbbtanuló, törtető, karrierista lányt ilyen helyzetbe kerülni... mert ők saját maguk védekeznek, nem bízzák a pasira és kikötik, hogy 30 alatt nincs gyerek.

Figyeld azért, kiknek a körében divat ez.

2015. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!