Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuál pszichológia. Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuál pszichológia. Minden nő taktikázik, és minden férfi csábít, de mégis mindkét nem törődésre vágyik nemének ellenkezője által. Szeretne szeretni és szeretve lenni?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok ezekről, mik a tapasztalataitok, véleményetek? Ti hogyan taktikáztok? Milyen módszereket használtok a megfelelő egyed kivállasztásához? Mi számít, és mi az ami kevésbé? Mit figyeltek meg az első percekben? Van e ideál, s ha igen mi határozza meg kiindulási pontot?

Mennyire vagytok megelégedve párotokkal? Mennyire titkolóztok tabu témákban? Mi az amit cikinek gondoltok s eltitkoltok?Nem osztanak meg megymással? Vannak e olyanok akik teljes mértékben megosztják élethelyzeteiket párjukkal? Milyen helyeken ismerkednek? Számít e a hasonló életcél, stílus, gondolkodásmód? Egyáltalán mi számít, hogyan ismerkednek?



2013. szept. 4. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszed, hogy ezen kérdésekre valaki válaszolni fog? Mármint mindegyikre?
2013. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mind hadititok!
2013. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sokkal bonyolúltabb annál mint , hogy a férfi kiszúrja a Nőt s leszólítja? Mit is jelent a Aura, a saját zóna? Hisznek abban, hogy a zónák vonzata áll az ismerkedés hátterében?
2013. szept. 4. 17:36
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem , nem feltétel, csak azért sorakoztattam fel, hogy estleg valamelyik igaz valakire s elmondja véleményét , tapasztalatait. Nem kértem, hogy mindre válaszoljanak. Csak lehetőségeket céloztam meg.
2013. szept. 4. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:
halandzsázol kérdező
2013. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos, az ismerkedés, a flört, az udvarlás célja a pártalálás és végső soron a szex, a szaporodás. Persze, hogy minden ivarérett felnőtt részese ennek a játéknak. Az, hogy jó játékos vagy nem, már egyéni tehetség kérdése. Az állatvilágban aki nem jó játékos az nem szaporodik, az emberi társadalomban viszont árnyaltabb a kép, sokkal, nagyságrendekkel több a változó.
2013. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ti hogyan taktikáztok? Sehogy, nem szoktam érzelmekkel jászani. (N 32)


Milyen módszereket használtok a megfelelő egyed kivállasztásához? Első kör: Vonzó legyen számomra. Vonzalom nélkül nem lesz gyerek, ez pedig fontos volt, azaz a családalapítás fontos volt. 2 kör - diploma Tudom hogy vannak diplomás bunkók, de szerintem fontos a diploma, és ha nagyon szerencsétlen vki, de okos akkor is előfordulhat, hogy nem lesz diplomája. Nekem ennyire szerencsétlen társ nem kellett.

Mi számít, és mi az ami kevésbé? Vonzalom nagyon számít, nélküle nincs gyerek. Családalapítás, diploma. A pénz számított a legkevésbé, mert az van. És fontos, ne legyen cukorbetegség, vakság, rák megbetegedés családban.

Mit figyeltek meg az első percekben? Mennyire pirul el, mennyire vidám, viccelődő, mosolygós. Kinek kell ugye egy savanyújózsi?

Van e ideál, s ha igen mi határozza meg kiindulási pontot?

Nics ideál, legyen nálam, kb. egy fejjel magasabb,és a mackósabb típus vonz testileg.

Mennyire vagytok megelégedve párotokkal? Igen.

Mennyire titkolóztok tabu témákban? Szexről nehezen beszélek vele.

Mi az amit cikinek gondoltok s eltitkoltok? Nem tudok ilyen dolgot hirtelen mondani.

Nem osztanak meg megymással?


Vannak e olyanok akik teljes mértékben megosztják élethelyzeteiket párjukkal? Igen, így könnyebb a megoldást megtalálni.

Milyen helyeken ismerkednek? Internetes társkereső volt sikeres a többi nem.

Számít e a hasonló életcél, stílus, gondolkodásmód? Igen, házasság volt a végső cél és gyerek. A közös életcél, közös programok fontosak Egyáltalán mi számít, hogyan ismerkednek?

ezt az utolsót nem értem.

2013. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ó , hát jó. Látom becsukott szemekre találtam, vagy inkább bezárt elmékre.

Nem hinném, hogy halandzsa az amit mondtam , sőt egyre felkapottab a játszba nő és férfi között.

2013. szept. 4. 17:54
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a játszmát nem arra értettem, hogy felszedünk valakit, aztán otthagyjuk a francba. Magára az ismeredés menetére gondoltam.(csábító mosoly, meggyőző tekintet, érdeklődő tekintet stb, stb...)
2013. szept. 4. 17:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdéseket boncolgatsz :) Ezek engem is érdekelnek, szintén szexuálpszichológiai oldalról :) 33/N
2013. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!