Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki link mai, normális...

Valaki link mai, normális formanyomtatványról gyermekelhelyezési kereset indításához és "nyomtatvány költségmentesség engedélyezéséhez"?

Figyelt kérdés
gagyibbnál gagyibbakat találok csak, belebotlottam egy normálisba, azt meg most nem találom.
2015. jún. 4. 05:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
bírósági végzés még soká lesz, anélkül is igényelhetsz gyerekvédelmit. be kell menni a gyámügyre, és tenni közösen egy nyilatkozatot, hogy külön éltek, igazolni kell a jövedelmet. nálunk is így volt, mert egy év volt mire elváltunk, és ezt javasolták mint kiskapu. ennek azonban feltétele, hogy már külön állandó lakcímetek legyen, neked és a férjednek. formanyomtatványok tényleg nem kellenek, én is kézzel írtam mindent.
2015. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A költségmentességre akar formanyomtatványt, nem a keresetre...


Ahhoz pedig kell. Ez egy IM rendelet melléklete. Nincs "gagyi" meg "nem gagyi", mindegyik ugyanúgy néz ki.


[link]

2015. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A keresete is akart, utolsó, olvasd el megegyszer a kérdést
2015. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

11 jó lenne, csakhogy a gyámügy is elküldött segítség nélkül, hogy bírósági végzést fogadnak el ők is :(


ma akarok menni a "járási hivatalba" hátha segítenek

2015. jún. 4. 12:13
 15/18 anonim ***** válasza:
11. vagyok. Hát ez érdekes.. Nekünk meg pont ők ajánlották fel. Egy válóper, ha van gyerek is, minimum 2 tárgyalás a kötelező békítő miatt, tehát fél-egy éven belül nem zárul le. Végzés meg csak a végén van. Az nonszensz, hogy emiatt ne kapjon meg valaki valamilyen támogatást.. Menj be a családsegítőbe, hátha ők intéznek neked valamit.
2015. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az első tárgyaláson lehet kérni ideiglenes határozatot, de ha közös megegyezés van, akkor azonnal jóvá is hagyhatjak, így nem lesz több tárgyalás. A gyermekelhelyezes és a valoper nem ugyanaz, utolso
2015. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok.

Nálunk elég volt a kézzel írt papír a családi pótlék átíráshoz és a gyermekvédelmihez is.

2015. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

ha ilyen engedékenyek más gyámügyön, nem tudom én minek köszönhetem, hogy engem meg elutasítanak.

ezért is akartam magasabb szervezethez menni, mint a gyámügy.

köszi a tippet, felhívom a családsegítőket

2015. jún. 4. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!