Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék? Sajnos anyukám,...

Mit tehetnék? Sajnos anyukám, (annakellenére, hogy bármit megteszek, mindenben segítek neki, ) megalázóan bánik velem. Folyamatos lelki terrorban tart. Akármit csinálok, neki már sosem leszek jó. Kérlek, adjatok valami tanácsot!

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 20:46
 1/9 anonim válasza:
82%
Mondd meg neki, mit érzel, és hogy mit szeretnél, talán az segít!:)
2015. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hiába mondom, alpári szavakat használva elhord mindennek, nem vesz komolyan. Sokszor a halálomat kívánja, vagy rosszabbakat. :'(
2015. jún. 7. 20:52
 3/9 anonim válasza:
Az én anyám is ilyen. Nem tudsz vele semit se tenni. Csak türj, eljön majd a te időd
2015. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tűrök, 18 éve, de már nem bírom.
2015. jún. 7. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
18? Szuper! akkor pakolj, keress munkát, albérletet barátokkal, és hagyd ott a francba!
2015. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hàny èves vagy, de talàn olyan 18 körūl lehetsz, mint amiòta tűröd a megalàztatàsokat. A legjobb egy kiadòs beszèlgetès lenne kettőtök közt, hogy megtudd ennek mi az oka. Valami miatt nem kedvel anyukàd, vagy az is lehet, hogy nem veled van baja csak mivel te àllsz hozzà közel, ìgy tèged bànt.
2015. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Sajnos gyenge idegrendszerű, de emiatt nem értem,hogy miért pont velem kell ezt tennie.
2015. jún. 7. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Költözz el otthonól, ha tudsz - koli, albérlet.

Amennyire lehet, keveset beszélj vele. Amikor kötekedik, akkor szembesítsd vele, hogy mit csinál. Ha nem érti meg, akkor hagyd ott ilyenkor és vonulj el a szobádba vagy biciklizni.

2015. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy ha egy kis időre elköltöznèl, talàn làtnà anyukàd, ezzel mit veszìt, de ha lehet, valamilyen szinten a kapcsolatot tartsd vele, ès mikor eljön az ideje, beszèljètek ezt meg. Ìrom ezt ugy neked, hogy engem 6 hònaposan elhagyott az anyàm, egynutcàban laktunk, ( apai nagymamàm nevelt fel), ès soha nem kèrdeztem tőle meg mièrt tette. 20 èves koromban meghalt. Most màr kèső. Te ne ess ebbe a hibàba.
2015. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!