Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok hogyan képesek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hogyan képesek ilyen undorítóan viselkedni, hogy aki tetszik nekik, azzal mézes mázosak, aki viszont nem jön be, azzal bunkók, flegmák, megalázóan beszélnek, viselkednek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ők ilyenek! De tisztelet a kivétel ne általánosíts!
2014. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pont úgy ahogy a fiúk. Embere válogatja. Ha valaki bunkó az bunkó amíg a helyzet úgy nem hozza hogy mézes mázasan kell viselkednie. Ha veled a lányok mindig bunkók akkor rossz társaságban vagy.

Amúgy pedig azért mert ha egy pasi tetszik nekünk azt meg akarjuk szerezni. Értelem szerűen mézzel könnyebb legyet fogni mint ecettel.

2014. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 *Victorique* ***** válasza:
100%

Az nem mentség a bunkóságra, hogy valaki nem tetszik. Én ezt a viselkedést az éretlenségnek, elkényeztetettségnek, primitívségnek tartom.

Keress normális lányokat.

2014. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen logikus viselkedés (nem azt mondom, hogy jó hanem hogy érthető). Amúgy a mai pasik azt is óriási sértésnek veszik ha szó szerint azt mondom,; "bocs, de nem vagy az esetem" ha valaki túlérzékeny az a normális stílust is bunkóságnak veszi.
2014. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan nehéz.. :D

23L

2014. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én alapból mindenkivel kedves/normális vagyok, és ezután attól függ, ő hogyan viselkedik velem. Ha egy srác nem jön be, de jóarc, kedves, akkor biztos, hogy nem leszek vele bunkó, sőt meg is kedvelhetem. Ez nem jelenti azt, hogy járnék vele, de haver lehet.
2014. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen körökbe mozogsz te?Én a környezetembe ezt nem tapasztalom.Véletlenül nem ilyen kis 16 éves műhajú műkörmű fehér szájú szétszolizott kislányok köreiben mozogsz te?Mert az ilyeneket anyu nem tanította meg hogy kell viselkedni.Amúgy jól írták előttem a viselkedéshez nem árt egy bizony fokú intelligencia hányados.
2014. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányok egyszerűen ilyenek, ha tetszik nekik valaki meg akarják szerezni ha meg ronda nyilván leszarja hogy mi van vele
ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!